Niedziela, 24.03.2019, Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Pijana matka opiekowała się dzieckiem

13.03.2019, 10:32:24 Rozmiar tekstu: A A A
Pijana matka opiekowała się dzieckiem

Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej matki, która mając blisko 3 promile alkoholu opiekowała się 8-letnią dziewczynką. Funkcjonariusze zastali kobietę i dziecko w jednej z elbląskich restauracji. O całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny oraz pracownicy  opieki społecznej.
 

Policyjna interwencja miała miejsce wczoraj, około godziny 19.00, przy ulicy Brzozowej w Elblągu. Rozpoczęła się wraz ze zgłoszeniem o kompletnie pijanej kobiecie, która miała opiekować się swoim dzieckiem w jednej z restauracji. Informacje się potwierdziły. Badanie na obecność alkoholu wykazało u 29-latki - 2,7 promila w organizmie. 8-letnia dziewczynka trafiła pod opiekę rodziny.


Teraz o sytuacji dziecka zostanie poinformowany sąd rodzinny, celem wglądu w sytuację opiekuńczo-wychowawczą dziewczynki, a także pracownicy opieki społecznej. Sytuacji rodzinnej będą przyglądać się także dzielnicowi.

 

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Barbi
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.03

  To właśnie jest patologia więcej dawajcie 500 plus rodzinne 300 na start itd. Wiadomo to nie idzie na dzieci tylko na alkohol lub matki traktują jako zarobek a dziećmi i tak się nie interesują takich przypadków w Polsce są miliony brak jest kontroli z Mopsu zabrać to wszystko niech do pracy idą te matki zobaczą jak ciężko zarobić a tak siedzą w domu nie pracują muszą się więc aby czas zleciał to piją alkohol szok tylko u nas w Polsce to jest w innych krajach tego nie ma aż się dziwię że Polska taka bogata i rozdaje ja bym zrobiła zamiast pieniędzy to talony. I by się matki musiały rozliczyć co kupiły dzieciom przestawić faktury z zakupów jeżeli by nie było faktur rachunków to by nie dostali ani grosza oczywiście zakaz kupowania papierosów i alkoholu z tych halonów przed MOPS musiały być kontrole niespodziewane i kontrole z zakupów a tak patologia się rozwija i tak się dzieje jak w artykule takich przypadków będzie więcej zabrać wszystkie dodatki i do pracy wysłać jak nie potrafią spożytkować dla dzieci tą są dzieci pieniążki nie rodziców jeszcze raz wspomnę brak jest kontroli i kontroli z znienacka taki jest problem Pozdrawiam wszystkie matki żyjące na koszt Państwa

 2. 2
  --2
  ~ Barbi
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.03

  BARBi , kto pił to pić będzie bez 500 plus , a może ta pani ma żal do tych co jej za zdraszczają . że ona dostaje 500 plus. Was krew zalewa . że nie dostajecie .

 3. 3
  +9
  ~ ..do Barbi 2
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.03

  Nikt kto pracuje nie dostaje, bo najpierw musi 2 razy tyle "oddać", w podatkach. Tylko nieroby dostają z naszych.. Tak zalewa mnie krew, że bezrobotne menele dostają moja kasę, na którą muszę ciężko pracować..

 4. 4
  +3
  ~ alek
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.03

  w sumie dobrze że dziecko miało już 8 lat, a nie jakieś niemowlę, najgorsza rzecz to jak baba jest pijana

 5. 5
  +4
  ~ Barbi
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.03

  ZGODZĘ SIĘ Z KOMENTUJĄCYM trzeba najpierw 5 razy oddać a wówczas dostaja tylko nieroby i menele to fakt tak jak wspomniałam brak jest kontroli ja bym nie dała żadnej kasy ewenktualnie talony nic więcej dla małych firm średnich firm nie ma ulg płacić i płacić a taka patologia same ulgi a dzieci brudne zaniedbane szok ale to tylko u nas w Polsce tak jest w innych krajach wspierane są małe firmy bo płacą podatki zatrudniają ludzi i to jest priorytet brawo Polska Brawo patola

 6. 6
  --2
  ~ menel
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.03

  8 lat, to duże dziecko, samodzielne. bez przesady, to nie niemowlę. Ciężko wytrzymać do 18 roku życia dziecka nie pijąc przy chociażby jednej okazji.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.