Sobota, 25.05.2019, Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Pijana matka opiekowała się dzieckiem

13.03.2019, 10:32:24 Rozmiar tekstu: A A A
Pijana matka opiekowała się dzieckiem

Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej matki, która mając blisko 3 promile alkoholu opiekowała się 8-letnią dziewczynką. Funkcjonariusze zastali kobietę i dziecko w jednej z elbląskich restauracji. O całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny oraz pracownicy  opieki społecznej.
 

Policyjna interwencja miała miejsce wczoraj, około godziny 19.00, przy ulicy Brzozowej w Elblągu. Rozpoczęła się wraz ze zgłoszeniem o kompletnie pijanej kobiecie, która miała opiekować się swoim dzieckiem w jednej z restauracji. Informacje się potwierdziły. Badanie na obecność alkoholu wykazało u 29-latki - 2,7 promila w organizmie. 8-letnia dziewczynka trafiła pod opiekę rodziny.


Teraz o sytuacji dziecka zostanie poinformowany sąd rodzinny, celem wglądu w sytuację opiekuńczo-wychowawczą dziewczynki, a także pracownicy opieki społecznej. Sytuacji rodzinnej będą przyglądać się także dzielnicowi.

 

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Barbi
  Środa, 13.03

  To właśnie jest patologia więcej dawajcie 500 plus rodzinne 300 na start itd. Wiadomo to nie idzie na dzieci tylko na alkohol lub matki traktują jako zarobek a dziećmi i tak się nie interesują takich przypadków w Polsce są miliony brak jest kontroli z Mopsu zabrać to wszystko niech do pracy idą te matki zobaczą jak ciężko zarobić a tak siedzą w domu nie pracują muszą się więc aby czas zleciał to piją alkohol szok tylko u nas w Polsce to jest w innych krajach tego nie ma aż się dziwię że Polska taka bogata i rozdaje ja bym zrobiła zamiast pieniędzy to talony. I by się matki musiały rozliczyć co kupiły dzieciom przestawić faktury z zakupów jeżeli by nie było faktur rachunków to by nie dostali ani grosza oczywiście zakaz kupowania papierosów i alkoholu z tych halonów przed MOPS musiały być kontrole niespodziewane i kontrole z zakupów a tak patologia się rozwija i tak się dzieje jak w artykule takich przypadków będzie więcej zabrać wszystkie dodatki i do pracy wysłać jak nie potrafią spożytkować dla dzieci tą są dzieci pieniążki nie rodziców jeszcze raz wspomnę brak jest kontroli i kontroli z znienacka taki jest problem Pozdrawiam wszystkie matki żyjące na koszt Państwa

 2. 2
  --2
  ~ Barbi
  Środa, 13.03

  BARBi , kto pił to pić będzie bez 500 plus , a może ta pani ma żal do tych co jej za zdraszczają . że ona dostaje 500 plus. Was krew zalewa . że nie dostajecie .

 3. 3
  +9
  ~ ..do Barbi 2
  Środa, 13.03

  Nikt kto pracuje nie dostaje, bo najpierw musi 2 razy tyle "oddać", w podatkach. Tylko nieroby dostają z naszych.. Tak zalewa mnie krew, że bezrobotne menele dostają moja kasę, na którą muszę ciężko pracować..

 4. 4
  +3
  ~ alek
  Środa, 13.03

  w sumie dobrze że dziecko miało już 8 lat, a nie jakieś niemowlę, najgorsza rzecz to jak baba jest pijana

 5. 5
  +4
  ~ Barbi
  Środa, 13.03

  ZGODZĘ SIĘ Z KOMENTUJĄCYM trzeba najpierw 5 razy oddać a wówczas dostaja tylko nieroby i menele to fakt tak jak wspomniałam brak jest kontroli ja bym nie dała żadnej kasy ewenktualnie talony nic więcej dla małych firm średnich firm nie ma ulg płacić i płacić a taka patologia same ulgi a dzieci brudne zaniedbane szok ale to tylko u nas w Polsce tak jest w innych krajach wspierane są małe firmy bo płacą podatki zatrudniają ludzi i to jest priorytet brawo Polska Brawo patola

 6. 6
  --2
  ~ menel
  Środa, 13.03

  8 lat, to duże dziecko, samodzielne. bez przesady, to nie niemowlę. Ciężko wytrzymać do 18 roku życia dziecka nie pijąc przy chociażby jednej okazji.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.