Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Zatrzymanie na ul. Warszawskiej.Kierował autem będąc pod wpływem marihuiany

28.02.2019, 12:00:59 Rozmiar tekstu: A A A
Zatrzymanie na ul. Warszawskiej.Kierował autem będąc pod wpływem marihuiany

Dość nietypową sytuację mieli policjanci przeprowadzający wczoraj kontrolę drogową. Pewien mężczyzna, poproszony o prawo jazdy wyjął portfel, z którego wypadło foliowe zawiniątko z zielonym suszem. W chwili zatrzymania był również pod wpływem narkotyku.
 

23-letni mężczyzna został zatrzymany po kontroli drogowej, która miała miejsce wczoraj przy ul. Warszawskiej. Około godziny 12.00 policjanci zatrzymali opla tigrę, którym kierował 23-latek. Mężczyzna sprawiał wrażenie odurzonego i to wykazał policyjny tester.

Dodatkowo, gdy funkcjonariusze poprosili go o prawo jazdy mężczyzna sięgnął po portfel. W trakcie wyjmowania dokumentu, z portfela wypadł mu… foliowy woreczek z zawartością suszu. Po sprawdzeniu suszu testerem, okazało się, że jest to marihuana. Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Zatrzymano również jego prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie autem pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyku. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Gość
  Czwartek, 28.02

  Ale klient .

 2. 2
  +9
  ~ Obserwator
  Czwartek, 28.02

  Nie rozumiem tego. Człowiek na ziemi ma jedno życie. Które należy przeżyć w pełnej świadomości, że to jest jedyny taki dar. A tu młody człowiek, przed którymi otwiera się życie płaci za to by stracić świadomość. Przecież to nie logiczne. Tym bardziej, ze zbliża się wiosna i aż chce się normalnie żyć na tym pięknym świecie. Co młodzi ludzie robią ze swym darem który otrzymali?

 3. 3
  +1
  ~ MALINA
  Czwartek, 28.02

  A potem buta ile fabryka dała.

 4. 4
  +4
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 28.02

  Jak widać nie ukrywał swoje odurzenia miał w portfelu jak dżentelmen .Obecnie policja ma nosa . oni tylko zerknął i już wszystko jest widoczne .Prawo Policja .

 5. 5
  +1
  ~ dares
  Piątek, 01.03

  niby jajka obrośnięte a taki matoł, brawo policja!

 6. 6
  +1
  ~ krokodylxxx
  Piątek, 01.03

  Może słonko za mocno przygrzało i chłopczyka poniosło razem z naturą ......Marihuana może leczy ale na pewno nie w tym przypadku....

 7. 7
  0
  ~ Gnoom
  Piątek, 01.03

  Test na obecność thc we krwi to jakaś, można nie palić przez dwa tygodnie, a i tak wykaże obecność thc we krwi.

 8. 8
  0
  ~ Victime
  Piątek, 01.03

  Obserwator idź lepiej wypij pół litra, może zaczniesz z sensem pisać. Malina, jeszcze nigdy zjarany nie jechałem ile fabryka dała, raczej się zwalnia, Mieszkaniec, część policjantów, a zwłaszcza tych młodych pali zielsk, wiem bo mam kilku znajomych w policji i jak się spotykamy przy piwku to kopcą jak smoki, dlatego wiedzą wiedzą co i jak.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.