Niedziela, 21.07.2019, Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Policjanci w czasie ferii edukują najmłodszych

24.01.2019, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Policjanci w czasie ferii edukują najmłodszych

Trwają zimowe ferie i trwają również policyjne spotkania z dziećmi na zimowiskach i półzimowiskach. Najmłodsi nie mogą narzekać na brak ciekawych zajęć podczas takiego zorganizowanego wypoczynku.

 

Policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii KMP w realizując plan "Bezpieczne Ferie 2019"  odwiedzali kolejne elbląskie zimowiska i półzimowiska. Z dziećmi spotykali się na projekcjach filmów w Multikinie jak również w szkołach gdzie organizowane są zimowiska.

 

Policjanci sprawdzali organizację zimowisk na terenie Elbląga pod katem legalności funkcjonowania takiego wypoczynku oraz zapewnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Ponadto podczas każdej takiej wizyty prowadzili  prelekcje na  temat zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa w trakcie zabaw na świeżym powietrzu.

 

Innym ważnym tematem  były rozmowy na temat bezpieczeństwa na drodze. Z dziećmi spotkała się asp. Agnieszka Kudosz z Wydziału Ruchu Drogowego, która tłumaczyła jak najlepiej wybierać miejsca do zabawy, by nie były one niebezpieczne. Mówiono o noszeniu odblasków oraz o pracy policjantów na drodze.

 

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.