Poniedziałek, 21.10.2019, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Przygotowania do Bezpiecznych Ferii

11.01.2019, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Przygotowania do Bezpiecznych Ferii

Niekorzystne warunki na drodze przyczyniają się do większej liczby kolizji, wypadków oraz powstawania "korków" w naszym mieście.

 

Wydział Ruchu Drogowego ostrzega, że w tym okresie trzeba zachować szczególną uwagę. Opady śniegu, ograniczona widoczność, śliska nawierzchnia sprawiają, że kierowca jadąc ze zbyt dużą prędkością, łatwo może stracić panowanie nad pojazdem. Wczoraj podczas zajęć w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, na zagrożenia jazdy w warunkach zimowych zwracał uwagę młodym kierowcom asp.szt. Wiktor Kaczmarek z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu.

 

- Jest to jednocześnie przygotowanie do działań policji pn. „Bezpieczne Ferie 2019” – mówi kom. Tomasz Krawcewicz – szef elbląskiej drogówki. - W ramach tych działań policjanci będą m.in. intensywniej przyglądać stanowi technicznemu autokarów, którymi dzieci dowożone są na zorganizowany wypoczynek. Każdy może zgłosić taki autokar do kontroli dzwoniąc pod nr tel. 55 230 15 99.

 

Również za pośrednictwem strony www.bezpiecznyautobus.gov.pl można sprawdzać czy autokar, którym planowana jest podróż, posiada aktualne badania techniczne i ważne ubezpieczenie OC.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ BUSOMAT PL
  Piątek, 11.01

  Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.