Wtorek, 20.02.2018, Imieniny: Leon, Ludmila, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Skradziona obrączka...

17.07.2017, 12:57:25 Rozmiar tekstu: A A A
Skradziona obrączka...
fot. KMP w Elblągu

Dość nietypową sprawą zajmowali się niedawno policjanci z wydziału zwalczania przestępczości przeciwko mieniu. Dotyczyła ona skradzionej obrączki o wartości 800 złotych. Na koniec okazało się, że żadnej kradzieży nie było.

 

Odmową wszczęcia zakończyło się postępowanie dotyczące skradzionej złotej obrączki ślubnej. 38-letni mężczyzna zgłosił, iż najprawdopodobniej skradziono mu… obrączkę. Mężczyzna pamiętał, że miał ją na palcu podczas imprezy, w której uczestniczył, a podczas której nie brakowało alkoholu. Przypuszczał też, że obrączkę skradli mu współtowarzysze imprezy. Po zawiadomieniu Policji i złożeniu oficjalnego wyjaśnienia postanowił sam odszukać skradzioną pamiątkową obrączkę. Gdy spotkał współtowarzysza wcześniejszej imprezy zażądał od niego zwrotu skradzionej obrączki. Ten natomiast, opowiedział mu, że był świadkiem gdy sam,  pijany postanowił wyrzucić obrączkę. Towarzystwo powstrzymało go jednak, aby tego nie robił. Wtedy też  złoty przedmiot schowano mu w  wewnętrznej kieszeni jego własnej marynarki. Gdy 38-latek wrócił do domu sprawdził swoją garderobę. Obrączka się znalazła. Policja więc przyjęła ponowne wyjaśnienia mężczyzny i wydała odmowę wszczęcia dochodzenia, gdyż faktycznej kradzieży nie było.

 

Policjanci apelują także do osób o unikanie zabierania ze sobą wartościowych przedmiotów gdy planują pić alkohol. Może się bowiem zdarzyć tak, że nie wszystkie historie będą miały tak dobre zakończenie jak ta.
 

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.