Piątek, 23.02.2018, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Zderzenie dwóch… rowerzystów

19.06.2017, 09:30:27 Rozmiar tekstu: A A A
Zderzenie dwóch… rowerzystów

Do nietypowego zdarzenia doszło przy ul. Płk. Dąbka. W trakcie wyprzedzania rowerzysta został potrącony przez innego rowerzystę, wywrócił się i doznał urazu ręki. Policja apeluje o ostrożność w ruchu drogowym również na drogach dla rowerów.

Sytuacja miała miejsce w piątek około godziny 10.30 na ścieżce rowerowej przy ul. Płk. Dąbka. Tam jadącego w kierunku ul. Pionierskiej 42-letniego rowerzystę w trakcie wyprzedzania, potrącił inny rowerzysta. W wyniku zdarzenia obaj mężczyźni wywrócili się a wyprzedzany doznał urazu ręki.

Policjanci zwracają uwagę, że ścieżki rowerowe oraz chodniki to miejsca, gdzie też należy zachowywać ostrożność i zwracać uwagę na otoczenie. Jak pokazuje policyjna praktyka nawet zdarzenie z udziałem dwóch rowerzystów może być groźne w skutkach.


podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ xxzz
  Poniedziałek, 19.06

  ci rowerzyści to też bardzo często jeżdżą jak idioci i zagrażają przechodniom na chodnikach, przykład to ulica 12 lutego

 2. 2
  +6
  ~ Polak.
  Poniedziałek, 19.06

  zagrażają nie tylko przechodniom ale i kierowcom jak wbijają się nieoznakowani (ani bez świateł ani bez lusterek) na drogi

 3. 3
  +2
  ~ kolosik
  Poniedziałek, 19.06

  tak niech policja zobaczy co rowerzyści wyprawiają na 12 lutego od piekarni tyrolska aż do biedronki koło czołgu, zasuwają nie patrzą na przechodniów, a po drugiej stronie tępaki mają swoją trasę dla rowerów

 4. 4
  --1
  ~ Dyzio
  Poniedziałek, 19.06

  DO KOLOSIK : Ciekawe po co ktos mialby zjezdzac na druga strone ulicy 12 lutego na sciezke rowerowa, gdy np. ktos jedzie z placu jagielonczyka do parku planty ?

 5. 5
  +1
  ~ kolosik
  Wtorek, 20.06

  Dyzio no właśnie, bo tępaku po drugiej stronie jest ścieżka i jest dość szeroko, a tu jest wąsko i niebezpiecznie, a tępaki na rowerach dalej jadą tu gdzie wąsko, i tak jest codziennie, tępaki śmigają i to z dużą prędkością, aż dojdzie do wypadku! teraz dyzio rozumiesz?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.