Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

39-latek był pijany i jechał „pod prąd”. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

07.12.2016, 14:12:23 Rozmiar tekstu: A A A
39-latek był pijany i jechał „pod prąd”. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności
fot. archiwum redakcji

Policjanci z Elbląga interweniowali wobec pijanego kierującego, który zmusił do zatrzymania karetkę pogotowia. Mężczyzna jechał „pod prąd” ulicą wspólną i natknął się tam na jadący prawidłowo ambulans pogotowia. Po chwili na miejsce przyjechał patrol ruchu drogowego i zatrzymał mężczyznę. Miał on w organizmie blisko dwa promile alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 18.00. Gdy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że 39-latek, który kierował autem siedzi za jego kierownicą i… pije piwo. Mężczyzna nie mógł odjechać, ponieważ celowo został zablokowany przez karetkę pogotowia. Funkcjonariusze zbadali go alkotestem.

Wynik badania to blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 39-latek nie miał uprawnień do kierowania a wcześniej sąd wydał w jego sprawie zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Zakaz ten obowiązuje go do końca maja 2017 roku. Corsa, którą kierował 39-latek trafiła na policyjny parking. Teraz mężczyźnie może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie on również za niestosowanie się do orzeczenia sądu.


podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ inspektorkaruzeli
  Czwartek, 08.12

  takiego to tylko posadzić. Widać że po dobroci się nie zreformuje. I że tacy są wśród nas i mogą głosować, mieć dzieci....

 2. 2
  +2
  ~ stary elblążanin
  Poniedziałek, 12.12

  Dziwię się, że go od razu nie zamknęli. Jeżeli miał zakaz prowadzenia i jechał po pijanemu to niby czemu nie wyjedzie dziś pijany na drogę. Czy zamkniecie go dopiero jak kogoś zabije?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.