Środa, 22.01.2020, Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Tragiczne potrącenie na ul. Teatralnej. Kobieta i jej 4-letnia córka w szpitalu

22.09.2016, 12:57:07 Rozmiar tekstu: A A A
Tragiczne potrącenie na ul. Teatralnej. Kobieta i jej 4-letnia córka w szpitalu

Jutro policjanci z ruchu drogowego przeprowadzą działania ukierunkowane na tzw. niechronionych uczestników ruchu. Są to piesi i rowerzyści. Kontrolowani i karani z całą surowością będą również kierowcy, którzy popełnią wykroczenie związane z nieudzieleniem pierwszeństwa pieszym. Wczoraj doszło do bardzo groźnego w skutkach wypadku (potrącenia) gdzie ucierpiały dwie osoby. Była to 26-letnia kobieta i jej 4- letnia córka.

Samo zdarzenie miało miejsce około 17.40 na przejściu dla pieszych przy ul. Teatralnej. Tam 20-latka kierująca toyotą starlet i jadąca lewym pasem potrąciła na przejściu 26-letnią matkę z 4- letnią córką. Dziewczynka doznała obrażeń wewnętrznych, natomiast matkę z urazem głowy, w ciężkim stanie przewieziono na szpitalny oddział ratunkowy.

Policjanci zatrzymali 20-latce prawo jazdy. Z ustaleń poczynionych na miejscu wypadku wynika, że kierujący jadący prawym pasem zatrzymał się by udzielić pierwszeństwa pieszym. 20-latka przejechała przez przejście mimo, że na prawym pasie stało auto, które ustąpiło pierwszeństwa. Policjanci sprawdzili trzeźwość kobiety alkotestem. Wynik badania to 0,0. Teraz zostanie przeprowadzone policyjne dochodzenie a zebrany materiał trafi do sądu.


K.Nowacki   

KMP w Elblągu  

Oceń tekst:

Ocen: 4

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ 998_jrg1
  Czwartek, 22.09

  gdzie zdjecia ?

 2. 2
  0
  ~ yanka
  Czwartek, 22.09

  Wyrazne przesłanki ze to zwyczanie PIRAT i ***A na drodze ta kobieta z toyoty.

 3. 3
  +5
  ~ Elg
  Czwartek, 22.09

  Tak, dopiero jak się aż taka tragiczna sytuacja wydarzy, to Policja działania podejmuje. A profilaktycznie, to nic. Tu można wrócić także do sprawy filmiku i artykułu, gdzie to Policja nie ustąpiła pierwszeństwa. Ciekawe, czy też została "dotkliwie i surowo ukarana"?

 4. 4
  +8
  ~ Obserwujaca
  Czwartek, 22.09

  Juz downo policja powinna sie zajac kierowcami. Bo jedni sie zatrzymuja, a inni jada i na dodatek przyspieszaja.Sama bylam w takiej sytuacji z dzieckiem w wozku , albo trzeba sie cofac w tyl albo biec szybko.Rowniez powinny byc kary, za przejscie na czerwonym swietle. A za jazde rowerem po przejsciu to nie wspomne. KARAC KARAC I TO SOLIDNIE!!!

 5. 5
  +4
  ~ Obserwujaca
  Czwartek, 22.09

  Juz dawno policja powinna sie zajac kierowcami. Bo jedni sie zatrzymuja, a inni jada i na dodatek przyspieszaja.Sama bylam w takiej sytuacji z dzieckiem w wozku , albo trzeba sie cofac w tyl albo biec szybko.Rowniez powinny byc kary, za przejscie na czerwonym swietle. A za jazde rowerem po przejsciu to nie wspomne. KARAC KARAC I TO SOLIDNIE!!!

 6. 6
  +9
  ~ e-g
  Czwartek, 22.09

  właśnie dzisiaj taka mądra jechała obok mnie ulicą kościuszki,ja pasem lewym bo skręcam w lewo w orzeszkową,ona prawym bo myślę że jedzie prosto w kierunku stadionu,nagle patrzę a debilka włącza kierunkowskaz i skręca mi przed nosem w lewo czyli też w orzeszkową,zachamowałem odruchowo,a potem pomyślałem że mogłem w nią prz....szyć ,to by się nauczyła jeżdzić

 7. 7
  --6
  ~ Elga
  Czwartek, 22.09

  E-g, no "zahamowałeś" fajnie, "przypieprzyć" też mogłeś ;) Brawo za znajomość pisowni :) Już to dużo mówi o Tobie :) Nie nazywaj debilem kogoś, kogo nie znasz!

 8. 8
  +4
  ~ AM ale już nie koniecznie
  Piątek, 23.09

  Sytuacja na drodze jest tylko wiernym odzwierciedleniem socjologicznej sytuacji społeczeństwa - tumaństwo w każdej postaci nie ma granic, nieprzewidywalność, tępota i brak kultury a właściwie kindersztuby wyniesionej z domu jest zauważalny na każdym kroku, więc skąd to zdziwienie - na pasach ratuj się, kto może, przed złodziejami i ***ami obroń się sam itd, itd ......

 9. 9
  --1
  ~ mariola
  Piątek, 23.09

  Dożywotni zakaz prowadzenia samochodu i więzienie albo bardzo wysoka grzywna !!!!

 10. 10
  0
  ~ MALINA
  Piątek, 23.09

  Pani Kierowca WINNA,ale Matka z dzieckiem powinna sprawdzić czy się zatrzymała.Dziecko trzeba chronić.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.