Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Chciał ukraść portfel ekspedientce. Kobieta nie wypuściła go ze sklepu

11.08.2016, 15:40:51 Rozmiar tekstu: A A A
Chciał ukraść portfel ekspedientce. Kobieta nie wypuściła go ze sklepu
fot. nadesłane

Policjanci wprowadzają do aresztu zatrzymanego 50-latka, a od 31-letniej kobiety przyjmowane jest w tym samym czasie zawiadomienie o kradzieży. – Chciał wyjść ze sklepu z moim portfelem – relacjonuje 31-latka. Kobieta nie kryje, że jest zdenerwowana, ale policjant który przyjmuje od niej zawiadomienie dodaje –  dobra akcja – zatrzymała Pani złodzieja.

Sytuacja miała miejsce dziś w Elblągu chwilę przed godziną 12.00. Do jednego ze sklepów spożywczych wszedł 50- letni mężczyzna. Korzystając z chwilowej nieuwagi  ekspedientki oraz tego, że przyjmowała ona akurat towar od dostawcy, mężczyzna wszedł na zaplecze. Tam z pracowniczej szafki  wyjął portfel i próbował wyjść z nim ze sklepu. 31-letnia ekspedientka zauważyła swoją charakterystyczną rzecz w ręce obcego mężczyzny.  50-latek nie opuścił już sklepu…

Kobieta chwyciła go za rękę i krzyknęła „złodziej, złodziej!”. Mężczyzna próbował się jej wyrywać, ale 31-latka mocno go trzymała, a po chwili pomogła jej jeszcze koleżanka oraz dostawca towaru. Wtedy też wybiła w telefonie numer 997, a po chwili na miejscu byli już policjanci, którzy przejęli 50-latka.

Okazało się, że mężczyzna był już wcześniej karany za kradzieże. Tym razem próbował zabrać portfel, w którym było ponad 400 złotych oraz dokumenty. Mężczyźnie za kradzież grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.


podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ Nieznany
  Czwartek, 11.08

  OJEJ JE JE ALE AKCJA POLICJI - ZDĄŻYLI NA CZAS ZŁAPAĆ ZŁODZIEJA. - D O B R A - AKCJA ZATRZYMAŁA PANI ZŁODZIEJA - OT JAKI CUD SIĘ WYDARZYŁ HA, HA, HA - BRAWO POLICJA - SZKODA, ŻE NIE ZAWSZE I NIE CZĘŚCIEJ !!!!!!

 2. 2
  +1
  ~ andyy
  Piątek, 12.08

  brawo dla Pani kobietka z jajem ci w opuszczonych spodniach powinni sie uczyc

 3. 3
  0
  ~ swojak
  Niedziela, 14.08

  OD KIEDY TAKIE CHWASTY OD 5 LAT ZACZNA DOSTAWAC I DO KONCA NE ODSIADYWC A DO PELNYCH D 5 LAT CIEZKO OD SWITU DO NOCY ORAC UGORY JAKO WOL ROBOCZY LUB W KAMIENIOLOMACH ZA MICHE ZUPY Z BRUKWI I SEN NA KLEPISKU W JEDNEJ I TEJ SAMJ SLOMIE A RYJ I DANE PERSONALNE W A 4 NA KAZDEJ WITRYNIE DOSC UTRZYMYWANIA CHWASTOW NA MINN MOJ KOSZT TERAZ ZAMIAST ORAC NA SWOJE KORYTO TAKI ZUL POZYJE SOBIE JAK PAN KIEDY TEN NIENRMANY KODEKS SIE ZMIENI I KIEDY ODSIADKA PRZESTANIE BYC PRZYTULKIEM I NAGRODA DO BYLECYCHBARKOW TAKICH I DO ROBOTY INACZEJ ZERO ODPADKOW DO ZARCIA KOIEC CHWASTOM !!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1397490501404