Sobota, 1.10.2022, Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Usiłował wprowadzić do obrotu blisko 3 kg narkotyków

30.10.2013, 11:16:49 Rozmiar tekstu: A A A
Usiłował wprowadzić do obrotu blisko 3 kg narkotyków
fot. nadesłana

Policjanci kryminalni zatrzymali 48-letniego mężczyznę, u którego w domu zabezpieczyli ponad 2,5 kg amfetaminy i 330 gram marihuany. Jarosław T. decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Usłyszał zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. W tej sprawie policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Zatrzymanie Jarosława T. miało miejsce w minioną środę w miejscowości Kwitajny na terenie gminy Pasłęk. Około godziny 8. policjanci weszli na teren posesji, zatrzymali tam 48-latka i zabezpieczyli narkotyki. W domu, który zajmował mężczyzna oraz w pomieszczeniach gospodarczych funkcjonariusze znaleźli 2,5 kg amfetaminy i 330 gram marihuany przeznaczonej na handel. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków to blisko 100 tysięcy złotych. Jarosław T. złożył wyjaśnienia i przyznał się do winy. W miniony piątek Sąd Rejonowy w Elblągu zastosował wobec niego areszt na okres trzech miesięcy. Śledczy mają pewne ustalenia, z których wynika, że mężczyzna nie działał sam. W tej sprawie mogą być kolejne zatrzymania. 48-latek nie był wcześniej notowany. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

JakubSawicki
KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0668029785156