Sobota, 1.10.2022, Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Nowy Dwór Gdański - Pijany jechał koparką

16.11.2011, 08:49:31 Rozmiar tekstu: A A A
Nowy Dwór Gdański - Pijany jechał koparką

Policjanci udaremnili nietrzeźwą jazdę trzem pijanym kierującym. Dwóch z nich to rowerzyści. Trzeci jechał w tym stanie koparką. Sprawy nietrzeźwej trójki śledczy skierują do sądu. Rowerzystom grozi kara do 1 roku pozbawienia wolności, a operator koparki może trafić do więzienia nawet na 2 lata. 

W poniedziałek 14 listopada nowodworscy stróże prawa zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich -  25 – letni rowerzysta wpadł w ręce policjantów o godzinie 16.30. Funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali go do kontroli w miejscowości Rychnowy. Mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu. Pół godziny później w tej samej miejscowości mundurowi udaremnili dalszą jazdę kolejnemu kierowcy jednośladu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 27 – letniego rowerzysty promil alkoholu. Obaj rowerzyści to mieszkańcy powiatu nowodworskiego i obaj za jazdę z promilami odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet 1 roku więzienia.

W tym samym czasie w Sztutowie na ulicy Gdańskiej policjanci zatrzymali kierowcę koparki. Okazało się, że 43- letni mieszkaniec powiatu elbląskiego kierował maszyną  mając w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali pijanego operatora. Minioną noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu  śledczy przedstawią mu zarzut nietrzeźwej jazdy, za co grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.


Paulina Grzesiowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4007768630981