Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

OTTS Pomosty już 27 kwietnia

23.04.2024, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
OTTS Pomosty już 27 kwietnia

Już 27 kwietnia w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się turniej tańca towarzyskiego z wieloletnią tradycją - Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty.

 

 

Pomosty to turniej skierowany do pasjonatów tańca, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności sportowe, a także piąć się w górę w rankingu i zdobywać wyższe klasy taneczne. Wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarz imprez sportowych odbywających się w Elblągu. Organizowane jest w naszym mieście od ponad dwudziestu lat.

 

Turniej to także świetna okazja do integracji - co roku skupia liczne grono tancerzy w różnym wieku, od dzieci po młodzież. Często w tle imprezy sportowej kryje się znacznie więcej niż tylko rywalizacja. Uczestnictwo w zawodach daje możliwość do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych znajomości. Atmosfera turnieju sprzyja budowaniu więzi międzyludzkich, a rywalizacja staje się pretekstem do wzajemnego wsparcia i dopingowania. Przy okazji najmłodsi sportowcy uczą się zasad fair play, umiejętności godnego świętowania własnych sukcesów oraz honorowego znoszenia porażek, które są nieodłącznym elementem każdego sportu.

 

Do udziału w tym widowiskowym wydarzeniu zapraszamy wszystkich miłośników tańca towarzyskiego. Zapewniamy, że widzowie będą mieli okazję do wspólnego celebrowania i podziwiania sztuki tanecznej na najwyższym poziomie.

 

Bilet - stolik (ważny na jeden blok): 60 zł


Bilet - trybuny (całodzienny): 40 zł

 

Bilety do nabycia:


- online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl


- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,


- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

 

 

Termin: 27 kwietnia 2024 (sobota), godz. 10:00 - 19:00,


Miejsce: sala widowiskowo-sportowa, CSE „Światowid” w Elblągu.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2252860069275