Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Utrudnienia w ruchu

10.04.2024, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Utrudnienia w ruchu

Departament Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu informuje, że w dniu 10.04.2024 r. planowane jest rozpoczęcie prac związanych z częściowym frezowaniem i ułożeniem nowej nawierzchni asfaltowej ulic: Żeromskiego, Aleja Grunwaldzka.

 

 

W czasie robót mogą występować utrudnienia ruchu oraz czasowe zamknięcia jednego pasa ruchu wraz z wprowadzeniem ruchu wahadłowego. W związku z powyższym prosimy kierowców oraz pieszych o stosowanie się do znaków drogowych, wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem oraz poruszanie się w rejonie prowadzonych robót budowlanych dbając o bezpieczeństwo swoje oraz innych.

 


Departament Zarząd Dróg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Rambo11
  Czwartek, 11.04

  Witam- wieżdżając do Elbląga od str Grunwaldzkiej normalny człowiek oniemieje jak można do takiego stanu doprowadzić drogi publiczne w 130- tysięcznym mieście, na widok tych frezarek opadły mi ręce GLUCENIA CIĄG DALSZY te frezarki powinny przejechać przed gabinety Zarządu Dróg Publicznych-i tam zrobić czystkę zbieranina nie kompetentnych osób na czele z Panią kierownik która bbbb morze i jeszcze mniej wie swoją drogą wpuście jeszcze więcej chłopków z maszynami rolniczymi to wam naprawią.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1112909317017