Wtorek, 16.08.2022, Imieniny: Nora, Joachim, Roch
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

"KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ" - SPOTKANIE NA KEI W TOLKMICKU

24.06.2022, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
"KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ" - SPOTKANIE NA KEI W TOLKMICKU
Fot. KMP Elbląg

Policjanci spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Tolkmicku. Wszystko w ramach działań "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ". Były ćwiczenia praktyczne niesienia I pomocy, czytanka "Na ratunek Poli" i związana z tym pogadanka dot. bezpieczeństwa nad wodą oraz to, co najbardziej ucieszyło dzieci -  rejs policyjną łódzią w asyście ratowników morskich.Spotkanie odbyło się w minioną środę (22.06.2022 r.) w porcie w Tolkmicku. W spotkaniu wzięło udział  21 uczniów klasy II szkoły podstawowej. Była to dobra okazja do poznania służby patrolu wodnego policji elbląskiej, a także przepłynięcia się policyjną łodzią patrolową w asyście ratowników morskich z Tolkmicka. Policjanci informowali najmłodszych o zasadach zachowywania się nad wodą, bezpiecznych zabawach oraz o tym, jak należy wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Dodatkowo policjanci przeczytali fragment opowiadania z książeczki „Na ratunek Poli", a dokładnie opowiadanie na temat bezpieczeństwa nad wodą. Z kolei strażacy z Elbląga przeprowadzili z dziećmi kurs I pomocy z użyciem fantoma.W spotkaniu wziął udział Komendant Miejski Policji w Elblągu insp. Robert Muraszko oraz zastępca komendanta - mł. insp. Tomasz Piaskowski.
 

Jakub Sawicki

zespół prasowy KMP Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4354529380798