Niedziela, 2.04.2023, Imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Nowy Rok – Twój ruch!

10.01.2022, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nowy Rok – Twój ruch!

Oczekiwania: Nowy rok – nowy i nowa ja. Znamy ten problem, więc śpieszymy z pomocą. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pomoże Ci dotrzymać noworocznych postanowień. Metodą małych kroków, osiągniesz duży sukces. A to dzięki zajęciom z cyklu „Aktywuj się z MOSiR-em”.

 

Joga, Zumba, Turbo Spalanie, zajęcia w wodzie i na lodowisku. Można dołączyć w każdej chwili. Miła atmosfera i fachowy trening z profesjonalnymi instruktorami zapewniony. Poszczególne zajęcia trwają 1 godzinę i są w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Joga – środa, 19:30 (sala fitness Lodowiska Helena)

 

Energetyczna forma jogi, podczas której płynnie przechodzi się między pozycjami. Ważnym elementem jest zsynchronizowanie ruchu z oddechem. Dzięki jodze stajemy się silniejsi, bardziej elastyczni, polepsza się nasza równowaga (psychiczna oraz fizyczna), a my lepiej radzimy sobie ze stresem na co dzień. Po przerwie świąteczno-noworocznej zajęcia poprowadzi Magdalena Wtulich.

 

Zumba – wtorek i czwartek, 19:30 (sala fitness Lodowiska Helena)

 

Taniec, fitness, muzyka i zabawa. W skrócie – zajęcia Zumby. Energiczna i efektywna forma treningu i odreagowania dla każdego. Ruchy taneczne oparte o trening cardio (trening aerobowy) są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców czy brzuch. Zajęcia prowadzi Marcin Wierzbicki.

 

Turbo Spalanie – środa, 18:30 (sala fitness Lodowiska Helena)

 

Trening oparty na zasadach Tabaty, opracowany w oparciu o trening interwałowy (ćwiczymy 20 sekund, 10 sekund odpoczywamy). Wraz z instruktorką, Anną Woronowicz, poprawimy wydolność i wytrzymałość naszego organizmu. Dzięki Tabacie uzyskujemy: smukłą sylwetkę, wzmocnienie ciała, wyrzeźbienie mięśni, spalanie tkanki tłuszczowej w czasie treningu, jak i później.

 

Wszystkie powyższe zajęcia są dostępne w cenie 14 zł za każde wejście, a bilety można kupić przed ich rozpoczęciem, w kasie lodowiska. Można skorzystać również z karty Multisport.

 

Aqua Fitness – wtorek i czwartek, 20:00 (CRW Dolinka), środa i piątek godz. 20 (Kryta Pływalnia)

 

To zajęcia fitness, ale trening odbywa się w wodzie. W efekcie osiągamy maksymalną sprawność fizyczną. Ćwiczenia dostosowane są do możliwości, gustu i oczekiwań uczestników i odbywają się przy motywującej muzyce. Wspólna zabawa gwarantowana.

 

Wejścia do CRW Dolinka w cenach 26 zł (pojedyncze), 88 zł (karnet 4 zajęcia w miesiącu), 145 zł (8 zajęć w miesiącu). Na Kryta Pływalnię w cenach: 21 zł (pojedyncze wejście), 78 zł (karnet 4 zajęć w miesiącu), 125 zł (8 zajęć w miesiącu). Można skorzystać z karty Multisport.

 

Aerobik dla seniorów – sobota, 11:00 i 12:00 (Kryta Pływalnia przy ul. Robotnicza)

 

Ćwiczenia w wodzie, łączące gimnastykę korekcyjną z aerobikiem i elementami pływania. Dzięki nim odzyskasz oraz utrzymasz wigor i energię. Wspólne zajęcia w miłej atmosferze to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Zajęcia w wodzie skierowane są do wszystkich osób powyżej 60 roku życia.

 

Cena biletu wynosi 11 zł i obejmuje 30 minut zajęć oraz 30 minut pływania dowolnego.

 

Nauka jazdy na łyżwach – wtorek, 18:00 (Lodowisko Helena)

 

Chciałbyś jeździć na łyżwach? Nauczymy Cię! Każdy da radę. Dzieci i dorośli. To wszystko za sprawą profesjonalnej trenerki, która posiada duże doświadczenie i umiejętności.

 

Jednorazowe wejście to 12 zł (ulgowy dla dzieci i młodzieży) lub 15 zł (normalny). Wejściówki z elbląską Kartą Dużej Rodziny są dostępne odpowiednio za 10 i 12 zł od każdej osoby. Można wypożyczyć łyżwy – 8 zł za parę.

 

Aktywuj się z MOSiR-em to szereg propozycji dla każdego w każdym wieku. Jest z czego wybrać. Teraz czas na Twój ruch. Więcej informacji znajdziesz na stronie MOSiR.

 

Zasady bezpieczeństwa

 

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów, zakrywanie usta i nosa w obiektach zadaszonych (lodowisko i baseny) oraz o stosowanie się do poleceń obsługi, komunikatów zamieszczonych na terenie obiektu i wytycznych zawartych w aktualnie obowiązującym rozporządzeniu Rady Ministrów.

Tekst i fot. MOSiR

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1722462177277