Wtorek, 19.10.2021, Imieniny: Piotra, Michala, Ziemowita
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Usuwanie azbestu z dofinansowaniem

28.09.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Usuwanie azbestu z dofinansowaniem

Prezydent Elbląga informuje, że jeszcze w tym roku można skorzystać z dofinansowania na usunięcie wyrobów zawierających azbest (w kwocie do 3 tys. zł. - na transport i utylizację).
 

Ostateczny termin składania wniosków upływa 29 października 2021 r. lub do wyczerpania środków finansowych. Wnioski o dotację można składać w Urzędzie Miejskim w Elblągu, ul. Łączności 1, na drukach dostępnych w punkcie informacyjnym Urzędu oraz na stronie internetowej http://um-elblag.samorzady.pl/kat/id/497.
 

W sporządzonym przez Ministra Zdrowia wykazie substancji niebezpiecznych - azbest znajduje się tam jako substancja o udokumentowanym działaniu rakotwórczym, stanowiącym poważne zagrożenie dla zdrowia przy długotrwałym oddziaływaniu na drogi oddechowe. Od 1997 roku w Polsce obowiązuje zakaz stosowania wyrobów zawierających azbest. Dodatkowo przypominamy o ustawowym obowiązku likwidacji azbestu przez każdego mieszkańca.

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ NadszyszkownikKilkujadek
  Środa, 29.09

  Nakładliście tego g... na dachach to teraz sami to ściągajcie na własny koszt, a nie jeszcze człowiek ma ze swoich wywalać kasę. Stać was na wałki miliardowe, a od ludzi wymagacie żeby się dokładali. Dobrze, że jest takie słowo jeszcze jak Hipokryzja.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.