Sobota, 18.09.2021, Imieniny: Irena, Stanislaw, Józef
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Łosie w Elblągu. Tym razem koło cmentarza Dębica - film

19.07.2021, 10:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Łosie w Elblągu. Tym razem koło cmentarza Dębica - film

Kolejne łosie przy drogach na przedmieściach Elbląga. Nasz czytelnik przysłał imformację wraz z filmem o dwóch łosiach (łosza i maluch), które od kilku dni pojawiają się na cmentarzu Dębica,ul.Wschodnia i po obu stronach ul.Łęczyckiej między strzelnicą a hotelem Elko

Czytelnik ( lekarz weterynarii ) w przesłanej informacji zamieścił prośbę, aby kierowcy zwracali uwagę na przydrożne zarośla i nie pędzili szybkością uniemożliwiającą szybką reakcję.

 

Zobacz film.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ joana
  Poniedziałek, 19.07

  Uważajmy na naszych braci mniejszych. Nie tylko na łosie. Pod kołami ginie bardzo dużo jeży a to takie pożyteczne i sympatyczne zwierzaki.

 2. 2
  +12
  ~ Lupus.
  Poniedziałek, 19.07

  Wszystkie zwierzaki są pożyteczne i sympatyczne. Niestety tego samego nie da się powiedzieć o ludziach. Nawet obrazą dla świata zwierzęcego jest nazywanie ludzi osłami, krowami, baranami, małpami czy też niezwykle obraźliwe dla świni określanie tak niektórych osobników zaliczanych do homo sapiens.

 3. 3
  +6
  ~ mieszkaniec1
  Poniedziałek, 19.07

  W naszym mieście mieszka tyle łosi że szok :)

 4. 4
  +1
  ~ J.w
  Poniedziałek, 19.07

  Osoba która kręciła ten film, chyba sobie nie zdaje sprawy z wagi takiego zwierzęcia i niebezpieczeństwa jakie może czekać takiego amatora filmowania, ale cóż nie teraz to następnym razem się przekona jak łoś go potraktuje jako zagrożenie.

 5. 5
  +1
  ~ a to tylko łoś
  Poniedziałek, 19.07

  Podobny do czerepaka na tajnym etacie.

 6. 6
  --3
  ~ Taaa
  Wtorek, 20.07

  DLACZEGO NA ZADNYM Z PORTALI INFORMACYJNYCH Z NASZEGO MIASTA BRAK INFORMACJI NT ZDARZENIA NA AL.GRUNWALDZKIEJ OK 12 GODZ DNIA 16.07.21 . CZYZBY KTOS ZNANY TAM BRAL UDZIAL . PRZYPOMNE WYPADEK LUB KARAMBOL BO UDZIAL BRALY AZ 4 POJAZDY

 7. 7
  0
  ~ wkurwiony działkowicz
  Wtorek, 20.07

  Losie chodza wszędzie w Elblągu widziałem je na Okręznej ,Jagodowej Bielany,biegają po ogrodzie Relaks po działkach ,chodza po 7-mce na skrzyżowaniu Wschód całymi stadami widziałem je okolo północy kilka razy ja wspinały się po skarpach.I co to za sensacja??na mojej działce na bielanach RELAKS stratowały mi działkę i przeskoczyły 1.5 płot z druterm kolczastym lamią żywopłot za nim.Jednego roku dziki mi wyżarły wszystko od cebulek kwiatów ,ziemniakow ,marchwi ,pietruszki itp zostały tylko ogórki ziele których jeszcze nie było!!!zwierzyny ci u nas dostatek !! Na działce zostało mi tylko posiać poplon!!!!!!!!!!!!!!wszystko zezarły!!!!

 8. 8
  0
  ~ ~wk... działkowicz
  Wtorek, 20.07

  Lepiej że dzik i łoś niż Janusz.

 9. 9
  0
  ~ Jerzy Lebioda
  Środa, 21.07

  Te łosie spaceruja po drodze przynajmniej od marca. Wtedy je pierwszy raz tam widziałem.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.