Wtorek, 6.06.2023, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Młodzi pływacy opanowali CRW Dolinka

16.07.2021, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Młodzi pływacy opanowali CRW Dolinka
Fot. MOSiR Elbląg

Ponad pięćdziesiąt dzieci wzięło udział w Wakacyjnych Zawodach Pływackich zorganizowanych w czwartek (15 lipca) w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Dla młodych pływaków liczyła się głównie dobra zabawa, a każdy uczestnik imprezy otrzymał na mecie pamiątkowy medal. 
 

Już po raz drugi zawody pływackie znalazły się w programie Wakacji z MOSiR-em, których organizatorami byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Grupa Wodna. Podobnie jak w roku ubiegłym chętnych do rywalizacji w wodzie nie brakowało, choć dla najmłodszych głównie liczyła się dobra zabawa. Tym razem na starcie stanęło 56 pływaków w wieku od 6 do 12 lat. 
 

Przed samym startem Marcin Trudnowski z Grupy Wodnej przeprowadził dla wszystkich uczestników krótką rozgrzewkę, by poczuli się jak na wielkich zawodach sportowych. W czasie zawodów nie był prowadzony pomiar czasu, bo tego dnia zamiast rywalizacji i walki o miejsca na podium, głównie liczyła się dobra zabawa. Na mecie każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal oraz słodki upominek.


Uczestnicy Wakacyjnych Zawodów Pływackich podzieleni zostali na sześć kategorii wiekowych. Największą frekwencją mogła pochwalić się kategoria wiekowa 10 lat (dzieci urodzone w 2011 roku), w której do rywalizacji zgłosiło się trzynastu pływaków. Jednak bez względu na wiek i płeć, każdy zawodnik miał do pokonania jedną długość basenu, liczącą 25 metrów. Najmłodsi uczestnicy mogli pokonać cały dystans z pomocą przyborów do pływania (deska lub makaron). 
 

Kolejna impreza w CRW Dolinka odbędzie się 28 sierpnia i będą to zawody w pływaniu i bieganiu dla dzieci i młodzieży pod nazwą Aquathlon. Zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą w sierpniu pod adresem www.aquathlon.elblag.pl. Udział w imprezie jest bezpłatny. Sprawdź również szczegółowy plan pozostałych wydarzeń i imprez w ramach Wakacji z MOSiR-em.

 


Tekst i fot. MOSiR
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0678970813751