Niedziela, 26.06.2022, Imieniny: Paulina, Jan, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zapraszamy na rowerowy spacer z leśnikiem

22.06.2021, 11:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zapraszamy na rowerowy spacer z leśnikiem

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg zaprasza na kolejny „Rowerowy spacer z leśnikiem”. Spotykamy się 22 czerwca o godzinie 17. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.


Rowerowe spacery z leśnikiem to nowy cykl wydarzeń, podczas których będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego tajemnice dzięki leśnikom, którzy w bardzo ciekawy sposób opowiadają o otoczeniu. Odbędzie się to podczas krótkiej, do 10 kilometrów, przejażdżki rowerowej szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. Wycieczka ta czasami przerodzi się w spacer i potrwa około 2 godzin.


Podczas drugiej odsłony „Rowerowych spacerów z leśnikiem” grupa rowerzystów poznawała tajemnice Bażantarni na pięciokilometrowej trasie szlakami: niebieskim „górskim" i czerwonym. Była wówczas okazja pokonać Srebrny Potok brodem, w miejscu chwilowo nieobecnego Mostka Elewów.
 

Podczas trzeciego spaceru poznamy ciekawostki przyrodnicze przy szlaku żółtym i wrócimy szlakiem Green Velo na polanę z wiatami. Jest to ostatni ,,Rowerowy spacer” przed wakacjami. Z cyklem imprez tym wrócimy na koniec lata, zaplanowane są po dwa spotkania we wrześniu i październiku.


Udział imprezie jest bezpłatny. W przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana, o czym poinformujemy na stronie MOSiR. 
 

Tekst i foto. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


4.4686598777771