Wtorek, 28.09.2021, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Za nami pierwszy tydzień rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Ile kilometrów wykręcono dla Elbląga?

10.06.2021, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami pierwszy tydzień rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Ile kilometrów wykręcono dla Elbląga?

Rowerzyści wykręcili dla naszego miasta już blisko 25 tysięcy kilometrów! Dziękujemy. Teraz w aplikacji „Aktywne Miasta”, która zlicza przejechane na rowerze kilometry, znaleźć można również trasy Miejskich Wycieczek Rowerowych.
 

Miejskie Wycieczki Rowerowe to stały punkt w programie imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Organizatorzy zazwyczaj w jedną niedzielę miesiąca zapraszają na wycieczkę z przewodnikiem, która wiedzie urokliwymi trasami położonymi w okolicy Elbląga.
 

Teraz trasy tych wycieczek można znaleźć w aplikacji „Aktywne Miasta”. To umożliwi miłośnikom jazdy na rowerach, także tym, którzy mniej znają okoliczne tereny, na przejechanie trasy Miejskiej Wycieczki Rowerowej bez przewodnika. To również doskonałe narzędzie dla rowerowych turystów, którzy odwiedzą nasze miasto i będą szukali propozycji spędzenia wolnego czasu na rowerach. Na początek udostępniliśmy trasy trzech wycieczek: na Złotą Wyspę, Pagórkami do Pagórek oraz do Nowego Dworu Elbląskiego.
 

Dostęp w aplikacji do trasy wycieczek rowerowych znajduje się w menu głównym (lewy, górny róg ekranu telefonu) – należy wybrać pozycję „Trasy”, a następnie wskazać miasto, które nas interesuje, w tym przypadku Elbląg. Baza wycieczek będzie sukcesywnie rozbudowywana przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.
 

Przypominamy, że w czerwcu trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski, w której bierze udział ponad 50 miast, w tym także Elbląg. Żeby wziąć udział w zabawie, należy zainstalować w telefonie bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” i ruszyć w trasę. Rywalizacja trwa do 30 czerwca. W pierwszym tygodniu rowerzyści wykręcili dla naszego miasta blisko 25 tys. kilometrów.
 

Zachęcamy do pobrania aplikacji „Aktywne Miasta” i skorzystania z nowych propozycji, a w trakcie wycieczek kręcenia kilometrów dla Elbląga.
 

W najbliższą niedzielę (13.06) MOSiR zaprasza na kolejną rowerową imprezę. W Bażantarni odbędzie się pierwsza edycja zawodów Cross Country dla dzieci i dorosłych (początek o godz. 10.35). Dla najlepszych czekają efektowne medale i statuetki. Udział w zawodach jest bezpłatny. Więcej informacji o zawodach na stronie internetowej MOSiR (www.mosir.elblag.eu). Zapraszamy podczas zawodów do odwiedzenia strefy relaksu, w której będziemy promowali rywalizację o tytuł Rowerowej Stolicy Polski
 


Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ kkk
  Czwartek, 10.06

  No ile wykręcili radni z jej przewodniczącym i wódz ze swoimi zastępcami?

 2. 2
  0
  ~ Jerzy Lebioda
  Piątek, 11.06

  Jak kiedys mozna było sie podpiac przez endomondo to było lepiej, nie trzeba było zasmiecać sobie telefonu kolejna aplikacja.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.