Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

I Spartakiada elbląskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych w biegu na orientację

14.09.2020, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
I Spartakiada elbląskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych w biegu na orientację
Fot. nadesłane

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF serdecznie zaprasza wszystkich naszych uczniów w do udziału w II rundzie spartakiady, której celem jest nie tylko sportowa rywalizacja, ale zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania wolnego czasu i rekreacji w plenerze, nauczenie orientowania się w terenie wg mapy, nauczenie samodzielnego podejmowania decyzji. Zawody odbędą się w Bażantarni w piątek 18 września br. Centrum zawodów przy wiacie „Irenka”. Start pierwszego zawodnika godz. 9.00.

Odbędą się jeszcze trzy rundy organizowane specjalnie dla Was w piątki. Natomiast w soboty, czyli następnego dnia odbywać się będą kolejne rundy XII Grand Prix Elbląga w biegu na orientację.(szczegóły na stronie https://mosir.elblag.eu/)

Regulamin zawodów został wysłany do każdej szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Ponadto znajduje się na stronie www.ekogryf.pl. W zawodach może wziąć udział dowolna ilość uczniów pod warunkiem wcześniejszego ich zgłoszenia na adres e-mail:ekogryfbno@onet.pl w celu wydrukowania odpowiedniej ilości map oraz sporządzenia listy startowej i przydzielenia chipów /elektroniczny system pomiaru czasu SPORT-IDENT/. Dlatego bardzo prosimy o zgłaszanie uczestników do 16.09.2020r. do godz.21.00.
Walczymy o prestiż najlepszej szkoły w biegu na orientację. Nasz klub EKO GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa MND „PÓŁNOCNY-WSCHÓD” przy wsparciu Departamentu Sportu Urzędu Miejskiego przeprowadzi jeszcze /trzy/ rundy spartakiadowe tj.
1. I runda -06.03.2020/piątek/ -Park Modrzewie /odbyła się/
2. II runda -18.09.2020/piątek/ -Park Bażantarnia
3. III runda -23.10.2020/piątek/ -Park Kajki
4. IV runda -06.11.2020/piątek/ -Park Modrzewie.

Aktualnie w kategorii szkól ponadpodstawowych-dziewczęta prowadzi Zespól Szkól Technicznych a wśród chłopców –II LO. W kategorii szkół podstawowych -SP 21. Informujemy ponadto , że szkoły nie ponoszą z tytułu startu uczniów w zawodach spartakiadowych żadnych opłat.

Zachęcamy wszystkich do udziału w zawodach. Życzymy przyjemnych wrażeń.

Organizatorzy

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.