Piątek, 18.09.2020, Imieniny: Irena, Stanislaw, Józef
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Akcja "Stop pedofilii" w Elblągu. Kontrowersyjny baner znów pojawił się przed centrum handlowym

25.07.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Akcja "Stop pedofilii" w Elblągu. Kontrowersyjny baner znów pojawił się przed centrum handlowym
Fot. Adrian Sajko

Kontrowersyjny baner pojawił się przed elbląskim centrum handlowym. To kolejna odsłona akcji "Stop pedofilii" organizowanej przez Fundację "Pro-prawo do życia", a skierowanej przeciwko środowisku LGBT+.

Fundacja "Pro - Prawo do życia" znana jest głównie ze swoich antyaborcyjnych akcji, ale od ubiegłego roku organizuje również akcje "Stop pedofilii". Znakiem rozpoznawczym pikiet organizowanych w wielu miastach Polski są banery z napisami m.in.: "Czego lobby LGBT chce uczyć w szkołach? 4-latki: Masturbacja. 6-latki: Wyrażania zgody na seks, 9-latki: Pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu". Taki baner pojawił się w sobotę, 25 lipca, na chodniku, przy skrzyżowaniu ulic: Płk. Dąbka i Ogólnej, przed Centrum Handlowym "Ogrody".

Nazwa "Stop pedofilii" sugeruje, że celem wydarzenia jest ochrona dzieci przed działaniami pedofilów. Jednak organizatorzy akcji skupiają się głównie na potęgowaniu wrażenia, że pedofilia to zjawisko powiązane ze środowiskiem osób LGBT+.

Jej celem jest ochrona dzieci przed przemocą seksualną ze strony aktywistów LGBT oraz uniemożliwienie nakłaniania dzieci i młodzieży do rozwiązłości seksualnej

- mówią o akcji jej organizatorzy.

To kolejny raz, kiedy podobna akcja została zorganizowana przed elbląskim centrum handlowym. Poprzednio pisaliśmy o wydarzeniu we wrześniu ubiegłego roku.

Jesteśmy przeciw wprowadzaniu tzw. seksedukacji do szkół i przedszkoli. Według nas jest to demoralizacja dzieci. Jak spojrzymy na baner, widzimy, jakie są standardy tej edukacji. My się z nimi nie zgadzamy. W niektórych miastach podobne treści były już wprowadzane do szkół, mieliśmy sygnały z Warszawy, ale nie tylko. Podobne treści pojawiały się także w niektórych przedszkolach
 

- mówił wtedy pan Marek z Fundacji Pro Prawo do Życia.

Co na temat akcji sądzą Czytelnicy info.elblag?
 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%20.0 %80.0


Komentarze do artykułu (52)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --25
  ~ Pani
  Sobota, 25.07

  Ty Limo pewnie dzieci nie masz więc zamknij dziób ! BRAWO I RAZ JESZCZE RAZ BRAWO!

 2. 2
  +19
  ~ Kasik
  Sobota, 25.07

  Tak, bo dziecku które niczego nie wie, to nic nie grozi???!!!

 3. 3
  +22
  ~ Twój email
  Sobota, 25.07

  Pięć lata temu, po wyborach przedstawiciele większości parlamentarnej majstrowali przy prawie aborcyjnym. Czarne marsze zalały Polskę. Spodziewałem się że po tych wyborach będziemy mieli powtórkę. PiS ( Przekręty i Szwindle ) znowu rządzi i znowu poczuł luz, teraz może pouczać suwerena w co ma wierzyć i jakim ma być człowiekiem. Pisowskie cwaniaki, tak jak kiedyś komuniści tworzą nowego człowieka. Tym razem klęczącego przed klechą i klepiącego zdrowaśki ! Dziwię się że ludzie są cały czas tacy naiwni i dają się na takie sztuczki nabierać. W kampanii prezydenckiej już było widać tę chorą katolicką ideologię, nie mającą nic wspólnego z prawdziwą wiarą.

 4. 4
  +20
  ~ oko
  Sobota, 25.07

  Walka z pedofilią jest kontrowersyjna ? Po maleńku dowiadujemy dokąd mamy podążać. Jest grupa ludzi , która nie zna hamulców w walce o młode ciałka.

 5. 5
  --9
  ~ ikiv
  Sobota, 25.07

  W walce z pedofilią cel uświęca środki.

 6. 6
  +6
  ~ Ckm
  Sobota, 25.07

  O co ten hałas co? Ponoć tolerancja równość jest więc mogą sobie też demonstrować. Co to tylko LGBT ma do tego prawo? Brawo i jeszcze raz brawo

 7. 7
  +2
  ~ blea
  Sobota, 25.07

  A co tu kontrowersyjnego? Fakty same.

 8. 8
  --1
  ~ Anty e mail
  Sobota, 25.07

  Twój e mail- sam jesteś chory ale na bani. Kto dał Ci prawo obrażania innych co? Kolejny ideolog mieszkający z mamusia na 30 m 2 o IQ na poziomie temperatury w zamrazarce

 9. 9
  +17
  ~ Tuska
  Sobota, 25.07

  Z tego co kojarze wiecej pedofili jest wsrod ludzi heteroseksualnych nie wspominajac o ksiezach!!!

 10. 10
  +5
  ~ Ap
  Sobota, 25.07

  Kontrowersyjny baner ? A od kiedy prawda jest kontrowersyjna ?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.