Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Od poniedziałku zagrasz w tenisa na Kalbarze

03.05.2020, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Od poniedziałku zagrasz w tenisa na Kalbarze
Fot. MOSiR

Już od najbliższego poniedziałku (4 maja) będziemy mogli korzystać z otwartych obiektów sportowych, które zostaną otwarte jako efekt wprowadzenia II etapu odmrażania gospodarki, a w tym sportu. A to oznacza, że miłośnicy tenisa będą mogli wejść na korty, które znajdują się wewnątrz Toru Kalbar.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu już po długim weekendzie majowym będzie możliwe wrócenie do uprawiania sportu, który odgrywa bardzo ważną rolę w zdrowym trybie życie. Jedną z form aktywności jest gra w tenisa ziemnego.

Korty tenisowe, które znajdują się wewnątrz Toru Wrotkarskiego Kalbar, są przygotowane na poniedziałkowe otwarcie. Cieszymy się, że będą mogły już funkcjonować, oczywiście przy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa

 – mówi Jarosław Czerski, kierownik obiektu.

Najważniejsze obostrzenie dotyczy liczby osób korzystających z obiektów sportowych. Na każdym z kortów tenisowych będą mogły przebywać jednocześnie maksymalnie 4 osoby. Pozostałe specjalne zasady bezpieczeństwa, które będą obowiązywały to: zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu, brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC), korzystanie z osobistego sprzętu treningowego, obowiązek zasłaniania twarzy – w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na korcie nie ma obowiązku zakrywania twarzy.

Wejście na korty tenisowe możliwe będzie jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu ich. Korty dostępne będą codziennie od godz. 6 do 20, a opłaty za korzystanie pobierane będą zgodnie z cennikiem, który znajduje się na stronie MOSiR. Płatność można dokonać za pomocą karty płatniczej lub gotówki 

– informuje Jarosław Czerski.

Aby zarezerwować kort należy zadzwonić na nr telefonu: 537 443 376. Rezerwacje przyjmowane są od 30 kwietnia, ale korzystanie z kortów będzie możliwe od poniedziałku, 4 maja. Zapraszamy i jednocześnie prosimy o zachowanie ostrożności oraz dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych osób.

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.