Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Ferie w Światowidzie

24.01.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ferie w Światowidzie
REKLAMA

W naszym województwie od tygodnia trwają ferie, w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu dzieje się. Od 20 stycznia odbywają się zajęcia z naszą instruktorką plastyki. Udział wzięły grupy dzieci z Elbląskiego Klub Tańca „Jantar”, pięciolatki z Niepublicznego Przedszkola „Bratek” w Elblągu oraz dzieci ze szkoły w Nowakowie. Przyjazna i kreatywna atmosfera udzieliła się wszystkim.


Dla dzieci zorganizowano zajęcia plastyczne, podczas których rysowały, malowały i wyklejały swoje ulubione zwierzaki.  Dzięki temu poszerzyły swoje umiejętności kreatywnego spojrzenia na to, co tworzą, poprawiły swoje zdolności manualne. Zajęcia pomogły też wypracować im uważność i skupienia się na jednym temacie. Młodzi tancerze z EKT „Jantar” dodatkowo przez cały tydzień uczestniczyli w różnorodnych zajęciach sportowych.


Od poniedziałku, 27 stycznia, rozpoczynają się zajęcia dla wszystkich chętnych dzieci z miasta. Warsztaty będą oscylować wokół ekologii, będą wykorzystywać takie techniki, jak ekoplastyka i upcycling. Temat zajęć to „Feriaki zwierzaki”. Dzieci zaprojektują, a potem stworzą własne zwierzaki.


Różnorodne działania plastyczne sprawiają, że uczestnicy będą się świetnie bawić, nie zauważając przy tym, że się uczą. Wszystkie dzieci spędzą w Światowidzie twórczo czas, który w przyszłości zaowocuje większą wrażliwością na świat i sztukę.

 

Informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1889319419861