Wtorek, 7.04.2020, Imieniny: Donata, Herman, Rufin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

28. Finał WOŚP w Elblągu. Bieg przeszkodowy OCR dla dzieci "Policz się z cukrzycą"

13.01.2020, 11:17:48 Rozmiar tekstu: A A A

Za nami bieg przeszkodowy OCR dla dzieci "Policz się z cukrzycą". Dzieci w naturalny dla siebie sposób pokonują wszelkie napotykane trudności ucząc się w prost, że życie to nie tylko usłana różami prosta droga, lecz także często wyboisty szlak. Dlatego w tym roku zaproponowaliśmy "maluchom" usłaną przeszkodami ekstremalną pętlę na której znalazły się do pokonania: skrzynie gimnastyczne, wielkie materace, slalomy, piłki lekarskie do przenoszenia, a także płotki do przeskakiwania oraz odcinki zmuszające do czworakowania lub czołgania.

Pomysł jak się okazało przypadł do gustu najmłodszym elblążanom, gdyż w sześciu seriach pobiegło z radością 56 zawodników w przedziale wiekowym 0-15 lat. Tym samym wraz z rodzicami ponad setka osób aktywnie spędziła sobotnie popołudnie wspierając przy tym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2020.

Dziękujemy wszystkim za obecność, wysiłek oraz wkład finansowy. Jesteście wielcy !

Organizatorami wydarzenia byli: WOŚP Elbląg, SP16, SP 11, SKS ELaktywni, OCR Elbląg, Activity Park Trampolin, MOS Elbląg, MKS TRUSO.

Serdeczne podziękowania dla SP 11 za udostępnienie sali i sprzętu oraz pomocy w prowadzeniu wydarzenia, nauczycielom z SP 16 i SP 11, rodzicom i wszystkim wolontariuszom. Główny organizator - Szkoła Podstawowa nr 16.


Bogusław Tołwiński

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.