Wtorek, 7.07.2020, Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Eksperyment w edukacji wczesnoszkolnej – rekrutacja nauczycieli!

08.11.2019, 10:06:10 Rozmiar tekstu: A A A
Eksperyment w edukacji wczesnoszkolnej – rekrutacja nauczycieli!

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Miasto Elbląg realizuje kolejny eksperymentalny projekt edukacyjny, w ramach którego w 15 elbląskich szkołach podstawowych rozpoczęła się rekrutacja nauczycieli do projektu pt. „Matematyka – indywidualizacja i eksperyment w edukacji wczesnoszkolnej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020.
 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, którzy zakwalifikują się do projektu, zostaną objęci wsparciem w zakresie teoretycznych i praktycznych podstaw pracy metodą eksperymentu oraz rozwijania umiejętności myślenia matematycznego i naukowo-technicznego.

Dzięki szkoleniu nauczyciele uzyskają umiejętności niezbędne do nauczania metodą eksperymentu na zajęciach wynikających z podstawy programowej kształcenia ogólnego dla I etapu edukacyjnego, zajęciach wyrównawczych oraz zajęciach rozwijających uzdolnienia uczniów.

Przeszkolenie nauczycieli umożliwi im zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do efektywnego stosowania aktywizujących metod pracy z uczniem, opartych na metodach analitycznych i badawczych, w tym na eksperymencie, doświadczeniu, obserwacji ujętych w podstawie programowej z matematyki, zgodnie z zasadami metody naukowej i zachowaniem jej procedury.
Dokumenty rekrutacyjne należy składać w szkołach realizujących projekt w terminie do 21.11.2019 r. – dokumenty rekrutacyjne dostępne są w poniższych szkołach podstawowych:

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 14 w Elbląg;
 Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu;
 Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu.
 

Zapraszamy!


UM w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Pomysl
  Piątek, 08.11

  Może pozwalniaja tych co tylko dla nich strajki i straszenie . Nie chcą uczyć na posredniak pracy nie brakuje. Dostaną trzy tygodnie płatnego urlopu ,praca zmianowa i będą zadowoleni.

 2. 2
  0
  ~ pomysł bis
  Piątek, 08.11

  A może zakwalifikować, tak jak już niedawno było, strażaków i księży?

 3. 3
  --1
  ~ innowator miejski
  Sobota, 09.11

  To wielka potwarz dla czerepaka. On ci to przed wyborami bawił się sterowanymi zabawkami twierdząc, że to są roboty a on się na tym zna i ma certyfikat usa on line na Europę Wschodnią i tymi "robotami" nauczy wszystkiego w elbląskich szkołach, a nawet kozła jak zarządzać wilkowyjami. Minęły wybory i roboty oraz innowacje wylądowały w koszu a czerepakowi z kozłem została biegunka po mieście zamiast zarządzania. Czy tego co zakłada "projekt" nie uczą na studiach nauczycielskich? Proszę zapisać Wieśka na ten projekt - będzie uczył kumpli liczenia butelek na ławeczce.

 4. 4
  0
  ~ Halina
  Wtorek, 12.11

  Ferdek, ja ci kupię robocika, ty nie martw się, a jak nam zabraknie na browarka, to Mikołaja poproszę, grzeczny jesteś, to może dostaniesz. Oj ty łobuzie!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.