Czwartek, 9.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Przedłużamy zapisy na Bieg Niepodległości

04.11.2019, 13:44:13 Rozmiar tekstu: A A A
Przedłużamy zapisy na Bieg Niepodległości
Fot. Ryszard Biel

Do VI Elbląskiego Biegu Niepodległości został zaledwie tydzień. Lista startowa powiększała się z dnia na dzień. Organizatorzy pomyśleli jednak o zapominalskich, którzy jeszcze nie zdążyli zapisać się lub zapisali się, ale nie zdążyli dokonać opłaty wpisowej. Specjalnie dla zabieganych zapisy zostały przedłużone do wtorku, 5 listopada, do godz. 12.00.

Na listach startowych VI Elbląskiego Biegu Niepodległości jest łącznie 950 osób, które prawidłowo dokonały pełnej rejestracji na bieg wraz z uiszczeniem opłaty wpisowej. Jest jednak ponad 100 osób, które zapisały się, ale nie wykonały przelewu. Głównie z myślą o tych osobach, a także o tych, którzy przeoczyli termin zapisów, organizatorzy biegu postanowili wydłużyć możliwość zapisania się na to wydarzenie do 5 listopada (wtorek) do godz. 12.00.

Aby móc pobiec 11 listopada należy zarejestrować się na stronie: elektronicznezapisy.pl do wtorku do południa. Po tym terminie system zostanie wyłączony, a to oznacza, że zarówno nie będziemy mogli zapisać się na bieg, jak i nie dokonamy już opłaty za udział. Dotyczy to osób, które wcześniej dokonały rejestracji, a nie zdążyły jeszcze opłacić uczestnictwa. Warto zatem pamiętać, że samo zapisanie się na bieg, bez dokonania opłaty, nie powoduje, że 11 listopada znajdziemy się na liście startowej. Dotyczy to wszystkich uczestników, zarówno biegu głównego, sztafet, jak i biegów dziecięcych

– mówi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Wchodząc na wskazaną stronę klikamy: zapisz się, następnie w formularz zgłoszeniowy pojawi nam się szczegółowa instrukcja dotycząca zapisów. Należy jednak pamiętać, że formularz zgłoszeniowy dostępny jest dopiero po założeniu konta lub jeśli zawodnik posiada już konto, to po zalogowaniu się do panelu zawodnika. Na stronie tej dostępny jest również regulamin biegu, w którym zawarte są wszelkie informacje na temat m.in. trasy, kategorii wiekowych, nagród i opłat.

Trasa biegu przebiega przez centrum miasta. Start i meta będą znajdowały się przy ul. Teatralnej, a biegacze pokonają dystans 10 km, podzielony na trzy pętle ulicami: Teatralna, Robotnicza, Pocztowa, Rycerska, Tysiąclecia, Hetmańska, Armii Krajowej (tzw. agrafka), 12 Lutego i ponownie Teatralna. Dla młodych biegaczy trasy przygotowane będą wzdłuż ulicy Teatralnej.

Organizatorami VI Elbląskiego Biegu Niepodległości są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga.

Głównym sponsorem biegu są: Centrum Handlowe Ogrody i Biuro Nieruchomości American Home, a sponsorami strategicznymi: FLSmidth Maag Gear oraz Salon Łazienkowy Awangarda.

Sponsorami i partnerami biegu są: Lotto, Wawro Photography, Centrum Ubezpieczeń Expert, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Centrum Poligraficzne i Reklamowe Reproskan, North Fish, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku, Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu, Wolność Fabryka Słodkości, Hotel Kahlberg.

MOSiR
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.