Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Amelia, Filip, Witalis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Głodni sukcesu mówią redakcji i cukierni Deker o Zawodach w jedzeniu pączków

01.03.2019, 15:00:49 Rozmiar tekstu: A A A
Głodni sukcesu mówią redakcji i cukierni Deker o Zawodach w jedzeniu pączków
Fot. Ryszard Biel

Wczoraj, 28 lutego, w cukierni Deker odbyła się szósta edycja zawodów INFO w jedzeniu pączków. Zawodnicy w rywalizacji na czas mieli zjeść jak najszybciej 5 pączków. Przed rozpoczęciem zawodów zapytaliśmy uczestników, co skłoniło ich do wzięcia udziału w konkursie, jaką technikę przyjęli i w jaki sposób przygotowywali się do zawodów.

 

Marcin Nasiadek
 

Już dwa razy z rzędu uczestniczyłem w konkursie i dwukrotnie wygrałem. Dziś chcę obronić tytuł. Postaram się jak najszybciej zjeść 5 pączków, zanim zrobią to inni. Dziś ciężkie zadanie przed nami, bo musimy pobić mój rekord 2,36 min. Zjadłem dzisiaj kilka faworków i małych pączków, ale wyjątkowo się nie przygotowywałem do konkursu.

 

 

Mateusz Bąkowski
 

Postanowiłem wziąć udział w konkursie, aby sprawdzić swoje siły, czy uda mi się szybko zjeść pięć pączków. Przez cały rok nie jem słodyczy, tylko w tłusty czwartek pozwalam sobie na odrobinę słodkości. W ramach treningu dziś przez pół dnia nie jadłem. A moją techniką będą duże gryzy i częste popijanie wodą.


 


Krystian Rakowski


Znajomi i rodzina zawsze mi mówią, że potrafię szybko jeść. Stwierdziłem, że może czas to wykorzystać. Oprócz śniadania nie jadłem dziś nic. A do konkursu, przystąpiłem tak z miejsca, specjalnie się nie przygotowywałem i nie mam też żadnej techniki. Sprawdzę, czy uda mi się zdobyć podium.

 

 

Michał Bilewicz
 

Lubię jeść, lubię słodycze, najchętniej jem pączki z budyniem. Już dwukrotnie startowałem w tym konkursie, dlatego też zdecydowałem się i dzisiaj sprawdzić swoje siły. Aby zwyciężyć, postaram się dziś dobrze zapijać pączki.

 


Zbigniew Tomaszewski
 

Lubię takie wydarzenia odbiegające od standardów. Raz w roku jest to jakieś urozmaicenie. Nie przygotowywałem się do konkursu, raczej przyszedłem tak z biegu. Lubię, gdy coś się dzieje tak nagle. Postanowiłem dziś nie jeść nic słodkiego, żeby nie przesadzić ze słodyczami. Moją techniką będzie dziś częste popijanie pączka wodą.

 

 

Stanisław Szostak
 

Nigdy nie startowałem w takim konkursie. Nigdy też nie jadłem na czas. Tak naprawdę mój trening to sprawdzenie, w jakim czasie zjem jednego pączka i to na godzinę przed konkursem. Starałem się niewiele dziś zjeść, było to tylko kilka kanapek. Podczas konkursu postaram się nie myśleć o stresie, być skoncentrowanym i po prostu próbować jak najszybciej zjeść.  

 

 

Mariola Tomaszewska
 

W poprzednich latach kibicowałam mężowi, który startował w tym konkursie. W tym roku mąż namówił mnie, żebym sama posmakowała, jak ten konkurs smakuje. Żadnych przygotowań do zawodów nie było. Oprócz tego, że zjadłam dziś tylko śniadanie i skusiłam się na jednego pączka w pracy.

 

 

Kacper Konieczny

 
Widziałem w bajkach takie konkursy i od zawsze chciałam wziąć udział w zawodach jedzenia na czas. Myślę, że zmieszczę jeszcze pięć pączków. Dziś zjadłem dwa małe pączuszki, a w szkole kluski. O konkursie powiedziała mi mama, kilka dni temu, ale dopiero na miejscu dowiedziałem się, że będę brał w nim udział. Bardzo się wtedy ucieszyłem.

 

 

Mateusz Grabowski


Z Facebooka dowiedziałem się o tym konkursie. Wysłałem maila i udało się, zostałem uczestnikiem. Chciałem spróbować swoich sił, wziąć udział w rywalizacji o nagrodę. Nie przygotowywałem się szczególnie do tego konkursu, choć tego dnia zjadłem kilka pączków.

 


Jarosław Sznajder
 

Zdecydowałem się na udział w konkursie, ponieważ jestem jego weteranem i czuję się zobowiązany. Do południa trenowałem do zawodów. Zjadłem konkursową ilość pączków i zrezygnowałem z obiadu. Dziś postaram się jeść mało, ale szybko, małe porcje i częste popijanie.

 

Monika Siuciak
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ dr Truso
  Piątek, 01.03

  Ten konkurs to bezmyślne i szkodliwe powielanie USA z cyklu kto więcej się nażre. KOnkurs utrwala bardzo niebezpieczne zachowania żywieniowe i wspiera cukrzycę i jej powikłania.

 2. 2
  0
  ~ Pączek
  Sobota, 02.03

  Uwielbiam je

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.