Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych. Czas, by to się zmieniło!

22.02.2019, 09:00:26 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych. Czas, by to się zmieniło!

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ 2019r
  Piątek, 22.02

  A może czas nauczyć wszystkich parkować,jeździć i chodzić. Chodniki i przejścia tylko dla pieszych , ścieżki rowerowe dla rowerow,parkingi dla samochodów . Czy to dociera wreszcie czy mozgi za ciasne. Karać może to nauczy.

 2. 2
  --4
  ~ automat
  Piątek, 22.02

  co za bzdurna akcja. większość zdjęć robionych na siłę. zachęcacie ludzi do donoszenia na siebie. od tego jest straż i policja. wiadomo jak jest z miejscami parkingowymi. czasami ludzie przeginają, ale jeżeli można spokojnie przejść czy przejechać, to czepianie się parkowania jest małostkowe

 3. 3
  --3
  ~ Tomek
  Piątek, 22.02

  Gazeta internetowa namawiajaca do donosicielstwa,juz widze tych nudzacych sie sakotnych nikomu nie potrzebnych bez przyjacioł fotoreporterow wysyłajacych zdjecia jak ktos przypadkowo.zatrzyma sie na chwile i zaraz cyk na płokułatułe.pozdro dla rudzielców kapusi z EG.

 4. 4
  +3
  ~ Mieszkaniec
  Sobota, 23.02

  Panie automat jak auto bus (nie tylko)stoi 0,5 m od przejścia dla pieszych, przejść można - ale czy bezpiecznie?? Policja i SM nie reaguje, więc może jak ktoś swoje auto zobaczy tu, poczyta na swój temat "ciekawych" rzeczy w komentarzach to zmnieni swoje nawyki. Cała Słoneczna, Kosynierów Gdyńskich, Zielona - ścisłe centrum i przejścia pozastawiane, że ni pieszy nie widzi ni kierowca. Ale według Ciebie jest ok. rozumiem, że tak po Polsku czekamy na tragedię gdy ktoś "sprzątnie" na pasach matkę z dziećmi idącą do szk l. czy to 12 czy 23 i wtedy będziemy lamentować i reagować i jeszczę winę pieszej przypisywać. NIE!!!! Są przepisy i trzeba je egzekfować nie zależnie czy można przejść czy nie można.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2595038414001