Wtorek, 16.07.2019, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Kto pokieruje szpitalem miejskim? Kadencja obecnego dyrektora kończy się w połowie lutego

06.02.2019, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kto pokieruje szpitalem miejskim? Kadencja obecnego dyrektora kończy się w połowie lutego

Miasto ogłosiło konkurs na dyrektora Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu. Obecnie szefem zakładu jest Mirosław Gorbaczewski. Jego kadencja kończy się jednak w połowie lutego.

Wyższe wykształcenia, wiedza i doświadczenie dające rękojmie prawidłowego wykonywania obowiązków, co najmniej pięcioletni straż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy oraz niekaralność.

To wymagania, które muszą spełnić kandydaci na stanowisko dyrektora szpitala miejskiego. Na oferty chętnych Ratusz czeka do 15 lutego.

Mirosław Gorbaczewski, zgodnie z umową z miastem, funkcję szefa zakładu będzie pełnił 14 lutego. Stąd decyzja o ogłoszeniu konkursu, wystartować w nim może oczywiście również obecny dyrektor.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ dajcie swojaka
  Środa, 06.02

  Uważam, że doskonałym kandydatem jest Edek. Tylko musi być spełniony warunek aby wygrał konkurs - musi być jedynym kandydatem spełniającym wymogi lub powołanym przez "opiekuna". W szpitalu potrzeba takiego, bo tam nosi się hektolitry płynów, w tym kwasów i pacjentów by mu nie zabrakło. Pan Gorbaczewski chyba dobrze kieruje tym szpitalem, ale zawsze można wepchnąć modnego w tym miasteczku swojego słupa, np. któregoś z protegowanych oświatowych palików, którzy w znanym kww nabyli wymaganych "kwalifikacji" także na tym stanowisku.

 2. 2
  +16
  ~ dares
  Środa, 06.02

  dajcie Gelertową, i dajcie jej 25 tysięcy pensji bo dotychczas ma 19 tysi, a ona rozwali ten szpital jak wojewódzki, a zastępca niech będzie Protas a w sekretariacie posadzcie nieroba Wcisłe, ależ będzie obsada

 3. 3
  +11
  ~ jastrząb
  Środa, 06.02

  dares dobre, hahahah, i jeszcze niech pogotowie gelertowa tam zrobi, takie co to ludzie chorzy będą musieli odczekać przymusowo 4 godziny na poczekalni

 4. 4
  +16
  ~ babcia
  Środa, 06.02

  Powinien zostać pan Gorbaczewski chyba,że nie chce już pełnić tej funkcji. Zna wszystko od podszewki i zna sie na tej pracy bardzo dobrze. Przez tyle lat nie doprowadził tej placówki do ruiny jak to było w przypadku poprzdników szpitala na Żeromskiego. Szkoda by było takiego dyrektora! Takie jest mmoje zdanie,może innych też ??

 5. 5
  --9
  ~ Miecznik
  Środa, 06.02

  Internauta dares : to musi być dopiero zawistnik i cynik. Żeby tak obrażać ludzi i to na publicznym forum. Może i nie czuje do nich sympatii, ale to nie uzasadnia prezentowania tak mało kulturalnych ocen.

 6. 6
  +10
  ~ Roma .
  Środa, 06.02

  Panie Gorbaczewski . Proszę startować na kolejną kadencję , aby przypadkiem ktoś nie zaprzepaścił Pańskiego wieloletniego trudu w budowaniu dobrego imienia szpitala . .

 7. 7
  +5
  ~ 100% elblążanin
  Środa, 06.02

  Szacunek dla obecnego dyrektora- Pana Gorbaczewskiego. A może by tak jeszcze raz... Pozdrawiam.

 8. 8
  --6
  ~ zenek
  Środa, 06.02

  a może inny , nie musi niczego psuć, ten nowy... ktoś .... może jeszcze lepiej i jeszcze więcej. nie brakuje wokół mądrych ludzi.

 9. 9
  +8
  ~ Jokasta
  Środa, 06.02

  Adam Jocz zna się na wszystkim

 10. 10
  +1
  ~ zróbcie przekop
  Czwartek, 07.02

  &Zenek- Pan Gorbaczewski przeprowadził szpital przez transformację i prowadzi go wzorowo nie tylko na poziomie Elbląga. Skoro jednak uważasz, że dobrego musi zastąpić lepszy, to będziemy mieli EPEC i port elbląski, bo chcesz aby edek , który chce i zna się na wszystkim, został szefem medyków, to znaczy, że ktoś chce przejąć dobrą firmę i teren. Z twojej wypowiedzi wynika, że coś wiesz a sprawa jest przesądzona. Teren korci deweloperów od 1989, a i konkurencja by odetchnęła. Wicia wskaże godnego i uległego słupa, który "wygra" "konkurs". Pewnie ktoś od pani w laczkach zostanie wciśnięty.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.