Środa, 22.09.2021, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Takiego pokazu kaskaderskiego w Elblągu nie było od lat - zobacz film

24.08.2017, 16:00:01 Rozmiar tekstu: A A A
 Takiego pokazu kaskaderskiego w Elblągu nie było od lat - zobacz film
Fot. Ryszard Biel

Na taki pokaz czekali elblążanie  Podniebne akrobacje i brawurowo wykonywane przez mistrzów kierownicy pokazy zachwyciły zgromadzoną publiczność. Choć pierwszego dnia pogoda udaremniła występ, to drugiego organizatorzy z nawiązką zrekompensowali to mieszkańcom naszego miasta.

Podczas wczorajszego pokazu kaskaderskiego, który odbył się na parkingu przy Hali Elzam, elblążanie mieli okazję zobaczyć wiele niespotykanych na co dzień motoryzacyjnych trików. Każda nietypowa przejażdżka, czy to samochodem na dwóch kołach, czy monster truckiem po samochodach, była nagradzana gromkimi brawami.

 

Nie spodziewałam się, że to będzie aż takie fajne. Mąż mnie tu zaciągnął, ale muszę przyznać, że było warto. Bardzo dobrze się bawiłam

- mówiła p. Agata.

Cały pokaz (z krótką przerwą) trwał półtorej godziny. Prezentowany przez kierowców styl jazdy u jednych budził podziw, a u innych niedowierzanie. - To jest niemożliwe, żeby tak robić - mówiła p. Justyna. - Na filmach, po montażu, to jeszcze uwierzę, ale tak zobaczyć to na żywo to jest niesamowite.

Wisienką na torcie był niewątpliwie występ Zdenka Fuska - Mistrza Polski we freestyle motocross.

Przygotował on pokaz freestyle motocross na wysokości ponad 15 metrów i odległości 25 metrów. Jest to bardzo, bardzo widowiskowe

- mówił Stanisław Piasecki, współorganizator.

Jak zapowiadali, tak też zrobili - pokazy kaskaderskie dostarczyły elblążanom moc wrażeń. - Elbląg jest dosyć sporym miastem i chętnie do niego zaglądają cyrki czy innego rodzaju imprezy - dodał Stanisław Piasecki.

Poniżej przedstawiamy krótki materiał filmowy prezentujący kilka z wielu atrakcji z tego wieczoru.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Widowisko kaskaderskie ( zdjęć 48 )
Dodano: 2017-08-23 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Anty
  Czwartek, 24.08

  Wszystko fajnie, ale czas na konstruktywną krytykę :) Jakość materiału wideo, dźwięk żenada. Jak taki portal, który już tyle lat istnieje i wyrobił sobie jakąś tam markę na rynku mediów, może odwalić taką "fuszerkę". Na prawdę nie macie sprzętu? Plus przydałyby się krótkie wywiady, jak w profesjonalnym materiale. Takie coś to może nagrać byle koleś z telefonem :)

 2. 2
  0
  ~ saz
  Piątek, 25.08

  a na fotce nr 4 i 8 widać elbląskie cwaniactwo, po co kupić bilet jak można za darmo, i to jeszcze dziecko uczyć od małego kombinowania, wstyd gościu na fotce!

 3. 3
  +1
  ~ Limo
  Piątek, 25.08

  Frekwencja coś cieniutka Szału nie było

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.