Czwartek, 25.02.2021, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Lato w Formie. W najbliższy weekend kolejne spotkania na starówce

14.07.2017, 09:00:54 Rozmiar tekstu: A A A
Lato w Formie. W najbliższy weekend kolejne spotkania na starówce

W trzeci lipcowy weekend (15-16 lipca) zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu na Starym Mieście w ramach projektu LATO W FORMIE. Poniżej szczegółowy program.

15 lipca (sobota) zapraszamy na:

O 10.00 rozpoczyna się kolejny spacer z przewodnikiem pt. „Panorama Plauena”. Start spod budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Łączności 1.
   
Projekt Szkicologia – kolejne warsztaty rysunkowe poświęcone geometrii wykreślnej. W godzinach od 10.00 do 13.00 zapraszamy na dziedziniec Biblioteki Elbląskiej.
   
Przystanek Starówka - miejsce dla odpoczynku rodziców i dzieci (11.00-17.00 przed Ratuszem Staromiejskim). Zajęcia plastyczne prowadzą instruktorzy z Młodzieżowego Domu Kultury.
   
Mieszkańców osiedla Zawada (i nie tylko) zapraszamy na  Sjestę w Parku Modrzewie-Festiwal odpoczynku. W godzinach od 16.00 do 20.00 można odpocząć na leżakach oraz  skorzystać z gier planszowych oraz gier wielkoformatowych, które stanowią nie tylko świetną zabawę ale jednocześnie integrują różne pokolenia; będą zajęcia sportowe i fitness (np. joga, stretching, nordic walking, badminton, boule); zajęcia animacyjne dla najmłodszych; dostępna będzie strefa gastronomiczna (gofry, lody, wata cukrowa).
   
Na scenie przed Katedrą wystąpią zespoły grające  bardzo szeroko pojętą muzykę wiatru i wody tj. szanty i nie tylko… MUZYKA PORTU rozpocznie się już o 17.30. Zagrają: Hambawenah, Klang, The Nierobbers.


16 lipca (niedziela) zapraszamy na:

Przystanek Starówka - miejsce odpoczynku dla rodziców i dzieci zaprasza od 11.00-17.00 (przed Ratuszem Staromiejskim). Zajęcia poprowadzą instruktorzy z Młodzieżowego Domu Kultury.
   
Od 12.00 do 17.00 zapraszamy na „spacer literacki” śladami bohaterów książki Agnieszki Pietrzyk. Zbiórka obok sceny na placu przy katedrze.
   
Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na XX Letni Salon Muzyczny (17.00-19.00 Muszla Koncertowa park Bażantarnia).  Temat przewodni to „Celtyckie dźwięki”.
   
Od 18.00 do 19.00  zachęcamy od wysłuchania koncertu mis tybetańskich, scena na placu obok katedry.
   
Na scenie przed katedrą o godz. 20.00 zapraszamy na koncert disco-dance. Wystąpi Łukasz Gesek.

Na wszystkie atrakcje zaprasza Witold Wróblewski prezydent Elbląga i sponsor strategiczny GE Power sp. z o.o.


UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.89168190956116