Sobota, 2.03.2024, Imieniny: Halszka, Helena, Radoslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Młodzi Demokraci wrócili z Olsztyna

06.07.2012, 15:15:02 Rozmiar tekstu: A A A
Młodzi Demokraci wrócili z Olsztyna
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu ( fot. www.elblag.smd.org.pl.)
REKLAMA

Jak się przed chwilą dowiedzieliśmy, Młodzi Demokraci powrócili już z Olsztyna - Po dzisiejszym spotkaniu zrobiliśmy wspólnie z Olsztynem duży krok do przodu, w kierunku zabezpieczenia życia i zdrowia mieszkańców naszego miasta. - mówi Oliwier Pietrzykowski.


Wprawdzie Młodym Demokatom nie udało się dzisiaj spotkać z wojewodą Marianem Podziewskim, ale jak zauważa Oliwier Pietrzykowski, przewodniczący SDM w Elblągu, ich delegacja została przyjęta bardzo pozytywnie i przyjaźnie przez Marka Zaczka, dyrektora Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, który uważnie wysłuchał argumentów Młodych Demokratów obiecując im w przyszłym tygodniu osobiste spotkanie z wojewodą Podziewskim. - Zostaliśmy również oprowadzeni po całej siedzibie Wojewódzkiego Centrum Powiadamiana Ratunkowego, gdzie jego kierownik, Krzysztof Kisiel, pokazywał nam i zaznajamiał z całym systemem powiadamiania ratunkowego. - wyjaśnia Pietrzykowski.

Czy dzisiejsze spotkanie wniosło coś do sprawy elbląskiej dyspozytorni? Oliwier Pietrzykowski uważa, ze tak. – Nie chcę w tej chwili mówić o szczegółach rozmowy i ewentualnych propozycjach ze strony Olsztyna, bo wszystko musi być jeszcze potwierdzone w rozmowie z wojewodą, bo to on jest w tej sprawie osobą decyzyjną, ale uważam, że po dzisiejszym spotkaniu zrobiliśmy wspólnie z Olsztynem duży krok do przodu, w kierunku zabezpieczenia życia i zdrowia mieszkańców naszego miasta.- mówi Oliwier Pietrzykowski. 

Po weekendzie delegaci SMD zostali jeszcze raz zaproszeni do Olsztyna na konsultację, już z samym wojewodą. Wstępne spotkanie ustalono na środę, ale Młodzi Demokraci zadeklarowali chęć przyjazdu do wojewody nawet wcześniej. – Jesteśmy gotowi przyjechać i rozmawiać z panem wojewodą w każdej chwili. – deklaruje Pietrzykowski.

Po przyszłotygodniowych konsultacjach z wojewodą, Młodzi Demokraci planują konferencję prasowa, na której poinformują, jakie postulaty udało im się wywalczyć oraz przedstawią ostateczną decyzję olsztyńskiej strony w sprawie elbląskiej dyspozytorni.

 

 

 

 

AS

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ werty
  Piątek, 06.07

  i jaka jest decyzjia olszczyna czy dyspozytornia pogotowia zostajie w elblągu

 2. 2
  +10
  ~ Kez
  Piątek, 06.07

  Większego idiotyzmu to ja w życiu nie widziałam. Młodzi Demokraci czyli PO w krótkich spodenkach protestują przeciwko decyzji tych z PO w długich spodniach. Sami likwidują dyspozytornię pogotowia i a potem sami ją chcą przywrócić. To tak jak w dowcipie o pijakach. Jeden z nich ma półlitra, drugi mówi że za te półlitra zje własne ***o. Zakładają się i ten pierwszy przegrywa. Po czasie mówi, że i on to samo zrobi. Wygrawa. Jak obaj wytrzeźwieli to stwierdzili, że ***o zjedli za darmo - identycznie jest z pogotowiem.

 3. 3
  +6
  ~ Nowa Prawica
  Piątek, 06.07

  to raczej bicie piany. gdyby dyspozytornia miala zostac to pierwszy by zostal o tym powiadomiony Nowaczyk, zeby to on sie mogle polansowac "ze zalatwil"

 4. 4
  +16
  ~ Delegację przyjął wpźny trybunału!!!
  Piątek, 06.07

  Czyli te bucowato-zezowaty niedouk z Gołdapi jeszcze raz ZLEKCEWAŻYŁ przedstawicieli 130.000 miasta!!! TO SKANDAL i niech Pan Oliwer Pietrzykowski tego nie tłumaczy! Szkoda, że delegacji Elbląga nie przyjął jakiś woźny trybunału> To skandal i temu pseudo-wojewodzie trzeba zapalić ze 4 opony przed UW w Olsztynie bo on ciągle niczego nie rozumie!

 5. 5
  +5
  ~ normalny
  Piątek, 06.07

  Weźcie karierowicze nie ośmieszajcie się .!!!!!

 6. 6
  +4
  ~ precz z olsztynem
  Piątek, 06.07

  A KIEDY takie karetki będą w Elblągu jak na zdjęciu w artykule.olsztyn zabrał nam karetkę extra wyposażoną i nowe pojazdy tylko u siebie na mazurach a do Elbląga z łaski.Patrząc na Elbląskie pojazdy to ruiny oddane z olsztyna,gdzie są pojazdy S,R .Na 130 tys mieszkańców sprzętu nowego brak.

 7. 7
  +6
  ~ mistrz drugiego planu
  Piątek, 06.07

  Wrócili na tarczy, ale się nie poddają. Dopieką władzy i w najbliższych wyborach z nieco mniejszym entuzjazmem zagłosują na PO!

 8. 8
  +5
  ~ natychmiast
  Piątek, 06.07

  Elbląg do Pomorza a ciemnota niech połączona będzie z Suwałkami.

 9. 9
  +1
  ~ bb
  Piątek, 06.07

  trzeba napisac pismo do premiera lub prezydenta warszawa aby dyspozytornia zostala w elblagu a nie zostala przeniesiona do olszczyna bo przez olszczyn jeden pacjent juz zmarl zanim karetka do niego dojiechala

 10. 10
  +1
  ~ elbong
  Piątek, 06.07

  Po co tu centrum ratownictwa jak ni można tu nawet jednej galerii handlowej wybudować . Tylko kupcy mogą nas uratować

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.81809616088867