Poniedziałek, 24.06.2019, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Kolejne zmiany w spółce miejskiej. Józef Hytry traci stanowisko dyrektora w MPO

17.06.2012, 10:17:08 Rozmiar tekstu: A A A
Kolejne zmiany w spółce miejskiej. Józef Hytry traci stanowisko dyrektora w MPO
fot. AS

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Józef Hytry, dotychczasowy dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Elblągu nie będzie już pełnił tej funcji. Kilka dni temu Józef Hytry wysłał osobiste podziękowanie za dotychczasową współpracę do wszystkich firm korzystających z  usług  MPO w Elblągu.
 

Dyrektorzy MPO wybierani są przez Radę Nadzorczą. W tym roku przypadł koniec kadencji poprzedniej Rady Nadzorczej MPO oraz Dyrektora tej spółki. Nowa Rada nie udzieliła dotychczasowemu Dyrektorowi absolutorium, a ogłosiła konkurs na to stanowisko. Z tego co nam wiadomo Józef Hytry do niego nie przystąpił.

Próbowaliśmy dowiedzieć się u źródła, czy aby na pewno Józef Hytry na zawsze pożegna się z elbląskim MPO. Niestety, jak na razie bez skutku. Gdy tylko uda nam się porozmawiać z dotychczasowym Dyrektorem MPO i uzyskać odpowiedź na to pytanie, powiadomimy natychmiast naszych czytelników.
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 7

%42.9 %57.1


Komentarze do artykułu (55)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +22
  ~ czy nie mam racji?
  Piątek, 15.06

  Zapewne już mają kogoś na ten stołeczek ,pewne jak 2x2=4

 2. 2
  +14
  ~ matti01
  Piątek, 15.06

  masz i nie masz racji --po pierwsze dwa x dwa to jest PIĘĆ ---a POdatek,a stołeczek już obstawiony przez ODDANEGO

 3. 3
  +15
  ~ tyrlitonek
  Piątek, 15.06

  Ciekawe kto jest w nowej Radzie nadzorczej nigdzie nie opublikowane-tajemnica . Powiadają ze w radzie jest Kulik ten z EPEC. No fajnie zarżnoł Hytrego. Dodam ze do rad wybrano całymi rodzinami: PORT Grzegorz Włodarczyk -Przewodniczący , EPEC Bogdan Włodarczyk - przewodniczący

 4. 4
  +9
  ~ sig
  Piątek, 15.06

  No to ładnie kolega Kulik z EPEC zwolnił kolegę Hytrego z MPO to normalne postępowanie Kulika aby utrzymać sie w radzie nadzorczej MPO

 5. 5
  --10
  ~ komentujcie obiektywnie
  Piątek, 15.06

  Ludzie czy Was naprawdę porąbało-przwcież można wejść na stronę MPO Elbląg a tam jest podany skład RN i nie ma tam P. Kulika.

 6. 6
  +26
  ~ beta
  Piątek, 15.06

  Ta władza jest nieprzewidywalna - w EPEC, strategicznej spółce miejskiej, stanowisko szefa dostaje się bez konkursu, a w niewielkim MPO, zmagającym się z konkurencją - ma być konkurs na szefa, wypada przytoczyć powiedzenie : gdzie tu sens i logika? A dyrektor MPO odszedł, bo pewnie wiedział, że przy nowej RN i tak długo nie utrzyma się na posadzie. Teraz już chyba kolej na jakiegoś aktywistę z młodzieżówki PO.

 7. 7
  +25
  ~ fyt
  Piątek, 15.06

  tTak na stronie um jest skład rady ale starej.Urząd chyba wstydzi się swoich przedstawicieli bo nie podaje składu rad. A pamiętam jak niedawno łucznik i lewy szczekali na Prezydenta Henryka a dziś postępują jak ostatnie .................................... Taka oto jest ta nowa władza. Ciekawe ilu członków rad potrafi przeczytać oczywiście ze zrozumieniem bilans i rachunek. Ludzie przecierz to wszystko co się dzieje to fikcja.

 8. 8
  +28
  ~ TAK
  Piątek, 15.06

  Straciło. I tak szacunek dla dyrektora, że tak długo się bronił wiedząc, że jest przeznaczony do likwidacji, bo to za duża konkurencja dla kolegów z C....a, M.P, czy olsztyńskiej firmy sprzątającej niby miasto zimą, chociaż nie mającej sprzętu. Ale to było wiadomo od początku.E..C ustawiony, MPO się zamiecie i sprywatyzuje na upadłości, a z przyczyn odgórnych i w wodociągach będzie można zaraz namieszać.

 9. 9
  --18
  ~ Z oddali
  Piątek, 15.06

  I znowu robicie tania sensacje z oczywistych spraw. Popatrzcie na wyniki spółki. Nawet przetarg na szaleńcy miejskie wygrywa spółka spoza Elbląga, bo daje dwa ray niż sza cenę niż MPo. Cytryny zatrzymał się w komunie... / info ogólnie dostępne z dokumentów um, tylko trzeba umieć czytać/ może będzie bardziej nowocześnie?

 10. 10
  +15
  ~ wit
  Piątek, 15.06

  a kiedy dostanie kopa komendant Straży Miejskiej i dyrektor MOSiRu ,ci ludzie tak naprawdę nic nie robią .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.