Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii BITWA NA GŁOSY

Drużyna Ryszarda Rynkowskiego w finale show "Bitwa na głosy"! - zobacz filmy z występów elbląskiej ekipy

29.04.2012, 09:46:46 Rozmiar tekstu: A A A
Drużyna Ryszarda Rynkowskiego w finale show
fot. Kamila Jabłonowska

Sobotnia walka pomiędzy zespołami z Elbląga i z Poznania była bardzo zacięta, gdyż stawką było miejsce w finale obok drużyny Kamila Bednarka. Zespół z Brzegu już w zeszłym tygodniu głosami widzów zdobył miejsce w finałowym pojedynku. Dzięki głosowaniu widzów za tydzień w wielkiej finałowej rozgrywce obok Brzegowian stanie drużyna z Elbląga!

Zespoły Ryszarda Rynkowskiego i Meza od tygodnia przygotowywały utwory na ten specjalny wieczór. Elbląg postawił na hitowy numer Czerwonych Gitar "Nie zadzieraj nosa" w stylu musicalu „Grease” i "True colors" z repertuaru Cyndi Lauper w chóralnej, lirycznej aranżacji. Poznań z kolei sprawdził się w tanecznym, mocnym uderzeniu piosenką "Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)" amerykańskiej formacji C+C Music Factory oraz w klasyku zespołu Queen "We are the champions". 

I tak naprawdę w obu przypadkach; i Drużyny RR i zespołu Jacka "Meza" Mejera śmiało można powiedzieć, że był to półfinał godny mistrzów. Świetne aranżacje, chóralne śpiewy, łączenie na swój własny, indywidualny sposób i mieszanie róznych stylów muzycznych, dały efekt wielobarwności i ustawiły ten półfinał na bardzo wysokim poziomie.

Symboliczny okazał się też występ trzech trenerów po pierwszej rundzie show. Kamil Bednarek wykonał lekki utwór Rynkowskiego "Dziewczyny lubią brąz", Mezo próbował swoich sił w reggae wykonując utwór grupy StarGuardMuffin "Raz, dwa w górę ręce", a Ryszard Rynkowski... rapował, śpiewając piosenkę Meza "Sacrum". Było to symboliczne, wzajemne podziękowanie trzech trenerów za 9 tygodni wspólnych występów.

W ostatecznym głosowaniu najlepsza okazała się być drużyna z Elbląga. Ten szczęśliwy dla nas fakt ogłosił Kamil Bednarek, z którego zespołem Dużyna RR zmierzy się w przyszłotygodniowym, ostatnim odcinku show "Bitwa na głosy" podczas wielkiego finału 5 maja o godz. 20.05!

        Zobacz występ elbląskiej Drużyny RR
 

Aleksandra Szymańska

Oceń tekst:

Ocen: 9

%77.8 %22.2


Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +31
  ~ dumna elblążanka
  Niedziela, 29.04

  Super!! Świetny zespół! Już nie raz pokazaliśmy, że można wygrać z drużyną Bednarka dlatego zmobilizujmy się i doprowadźmy naszą drużynę do zwycięstwa!!

 2. 2
  +26
  ~ Ircia
  Niedziela, 29.04

  Byłam od samego początku z zp.Ryszardem i jego grupą i..będę do końca.Niech wygra Elbląg!!Włozyli w to tyle pracy i są naprawdę dobrzy.Tak trzymać...a 5-go maja mam imieniny...to były najpieknieszy prezent!!!

 3. 3
  +27
  ~ kasia
  Niedziela, 29.04

  Świetne występy. Zasłużyli na finał. Mamy bardzo dużo utalentowanych ludzi :-) Możemy być dumni z naszej drużyny. Możemy wygrać :-) Musimy głosować za tydzień :-) Mobilizujmy się :-)

 4. 4
  +26
  ~ kolejna dumna elblążanka
  Niedziela, 29.04

  Prawda jest taka,że mamy naprawdę świetne głosy w drużynie i jak Rysiek potrafi je wyeksponować ...Zachęcam do głosowania za tydzień bo warto!!!Sama oddałam wczoraj sms-ów bez liku...

 5. 5
  +18
  ~ tom
  Niedziela, 29.04

  glosowalem gratulacje rysiu jest swietny

 6. 6
  --38
  ~ kierowca bombowca
  Niedziela, 29.04

  Tym razem zespół Meza był zdecydowanie lepszy i to oni powinni być w finale.

 7. 7
  +19
  ~ anonim
  Niedziela, 29.04

  Kierowco bombowca a wczym zespół Meza był lepszy ?w tym że ciagle wystawia te same osoby albo może w braniu na litość chorobą członka zespołu a może niespełnieniem sprzedawczyni

 8. 8
  +27
  ~ Jadwiga
  Niedziela, 29.04

  Wezmę pożyczkę na dowód i za tydzień wyślę tysiąc pincet sto dziewincet esemesów na Ryśka!

 9. 9
  +17
  ~ srom
  Niedziela, 29.04

  ja tyz idem po pozyczke a nawet zapozycze sie w dwoch bankach i sprzedam telewizor zeby wyslac okolo 2 tys smsow

 10. 10
  --24
  ~ KIT
  Niedziela, 29.04

  Ryszard był zdecydowanie beznadziejny W OGÓLE TEN PROGRAM TO WIELKI KIT I JEST SZTUCZNY TEN KLAUN KĘDZIERSKI MNIE DENERWUJE LUDZIE WYDAJĄ BEZ SENSU PIENIĄDZE na niby cel charytatywny 100000 zł to nic co oni zarabiają z smsów...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5337870121002