Wtorek, 24.11.2020, Imieniny: Flora, Jan, Roman
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZDROWIE I URODA

Pacjent onkologiczny nie może czekać z leczeniem na koniec epidemii

30.04.2020, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pacjent onkologiczny nie może czekać z leczeniem na koniec epidemii

Szanowni Państwo, informujemy, że w Centrum Radioterapii i Usprawniania w Elblągu mimo epidemii leczymy pacjentów chorych na nowotwory. Od początku epidemii stoimy na stanowisku, że nie możemy przerwać leczenia, bo koronawirus nie zatrzymuje choroby nowotworowej.

Stąd wdrożenie działań ochronnych, takich jak kontrola stanu zdrowia osób wchodzących do poradni i szpitala, ograniczenie wstępu dla osób towarzyszących chorym, tworzenie miejsc wyizolowanych, aktualizowane komunikaty na stronie internetowej nu-med.pl, itp.

Poczyniliśmy także wiele starań związanych ze zdobyciem środków ochrony bezpośredniej: maseczek, przyłbic, fartuchów ochronnych, płynu dezynfekcyjnego, itp. W pierwszych dniach epidemii część zakupiliśmy po zaporowych cenach, by zabezpieczyć naszą Kadrę, bez której nasze poradnie i szpitale nie mogłyby działać. W ostatnich tygodniach dostaliśmy znaczną pomoc w zakresie środków ochrony bezpośredniej z rezerwy rządowej. W pomoc włączyła się Fundacja, która prowadzi zbiórkę na zakup urządzeń medycznych do odkażania pomieszczeń. Hasło zbiórki to  #BrońONKOLOGIĘ przed epidemią https://zrzutka.pl/kzyd4j. 
 

Jak do tej pory przed koronawirusem bronimy naszych Pacjentów i Kadrę, skutecznie.
Jednak w związku z rozwojem epidemii, potrzeb przybywa i wiemy, że wiele w tej kwestii przed nami i przed naszymi Pacjentami.

Nie planujemy wstrzymania leczenia, czy też wizyt. Część porad i konsultacji przenieśliśmy do przestrzeni zdalnej – w ramach teleporad. Oczywiście nie wykluczamy krótkotrwałych utrudnień wywołanych epidemią. Licząc na wyrozumiałość zapewniamy, że ciągłość leczenia pacjentów jest najważniejszym naszym zadaniem. Pacjent onkologiczny nie może czekać z leczeniem na koniec epidemii, którego nikt nie może przewidzieć. Wszelkie informacje nt.: leczenia onkologicznego można uzyskać pod nr telefonu: 55 235 89 53.

                                                                                                       Jacek Stępnicki - Rzecznik Prasowy w NU-MED

-------------------------------- Artykuł Sponsorowany --------------------------------

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.19254899024963