Środa, 28.02.2024, Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Zapraszamy na Sjestę w Parku Modrzewie

06.07.2023, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zapraszamy na Sjestę w Parku Modrzewie
REKLAMA

To będzie okazja do wspólnego odpoczynku, a także skorzystania z licznych atrakcji. W najbliższą niedzielę (9.07) odbędzie się pierwsza podczas tegorocznych wakacji Sjesta w Parku Modrzewie. Zadanie jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2022/2023.

 

Sjesta w Parku Modrzewie to od kilku lat stały punkt w kalendarzu letnich wydarzeń organizowanych w Elblągu. Festyny cieszą się sporą popularnością wśród mieszkańców nie tylko Zawady i są okazją do integracji oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu. Nie inaczej będzie w tym roku. Podczas tegorocznych wakacji odbędą się dwie sjesty w Parku Modrzewie – pierwsza już w najbliższą niedzielę, 9.07, a kolejna jest zaplanowana na 20 sierpnia.

 

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Parku Modrzewie w godz. 15:00-19:00. Na wszystkich chętnych będą czekały liczne atrakcje (wszystkie bezpłatne), takie jak: strefa animacji dla dzieci i całych rodzin, dmuchaniec, bańki mydlane, strefa gier planszowych, sportowych i plenerowych oraz strefa relaksu (leżaki, koce). Każdy będzie mógł również spróbować swoich sił w cieszących się coraz większym zainteresowaniem marszobiegach na orientację.

 

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, uniemożliwiających przeprowadzenie festynu, Sjesta w Parku Modrzewie może zostać przeniesiona na inny termin. Zadanie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2022/2023.

 

 

 

Urząd Miejski w Elblągu

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93910217285156