Poniedziałek, 2.10.2023, Imieniny: Slawa, Dionizy, Teofil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Dzień Dziecka w Parku Dolinka. Festyn z mnóstwem atrakcji

31.05.2023, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dzień Dziecka w Parku Dolinka. Festyn z mnóstwem atrakcji
REKLAMA

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zaprasza 1 czerwca do Parku Dolinka na festyn z okazji Dnia Dziecka. Zabawa potrwa w godz. 16:00-19:00. Na uczestników będzie czekało wiele atrakcji, by cudownie spędzić ten wyjątkowy czas.  

 

Święto dzieci, tych małych i tych trochę większych, zbliża się wielkimi krokami. W tym wyjątkowym dniu nikt nie może się nudzić. Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zaprasza 1 czerwca do Parku Dolinka, gdzie w godz. 16:00-19:00 odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. Na miejscu będzie czekało mnóstwo atrakcji oraz około 160 urządzeń do zabawy i rekreacji, które zostały zainstalowane podczas modernizacji tego parku.


Okazji do aktywnego świętowania Dnia Dziecka będzie więcej, bo w Parku Dolinka powstanie Strefa Sportu i Rekreacji, przygotowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W strefie znajdziemy rozmaite gry, zabawy i konkursy przygotowane wspólnie z ZKS Olimpia Elbląg oraz żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej z Braniewa. Na miejscu pojawi się mini boisko do piłki nożnej, wojskowy tor przeszkód, dmuchane place zabaw, kręgle, rzutki oraz paintball w dwóch wersjach – klasycznej i laserowej! Ponadto animatorzy poprowadzą ćwiczenia fitness w formie zabawy dla dzieci.


Warto będzie również zajrzeć do amfiteatru, gdzie o godz. 16:00 rozpoczną się występy artystyczne i taneczne. Na początek na deskach amfiteatru będziemy mogli zobaczyć Zespół Tańca Ludowego „Perełki” z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. „Perełki”, pod okiem Małgorzaty Wiczenbach, zaprezentują tańce ludowe. Później zostaniemy nadal w tanecznej atmosferze, bo na scenie pojawią się reprezentanci Centrum Tańca Cadmans, którzy pokażą swoją miłość do tańca.


Nie może również zabraknąć elbląskich „Diamentów”. Dwie grupy z zespołu, pod okiem Elizy Kaczmarczyk, zaprezentują znane i lubiane piosenki dla naszych dzieci. Będziemy mogli również usłyszeć uzdolnione dzieci i młodzież z grupy wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury pod kierownictwem Wojciecha Karpińskiego.


Na zakończenie części artystycznej, około godziny 18.00, w amfiteatrze zagra zespół Karmen. Zespół Karmen to grupa elbląskich artystów,  multiinstrumentalistów. Zespół podczas energicznych i balladowych koncertów wykonuje covery różnych artystów, a także własne autorskie utwory. Swój debiut koncertowy zagrali na głównej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Dla wszystkich dzieci i młodzieży organizatorzy przygotowali dodatkowo moc atrakcji. Wśród nich będą tatuaże wodne i spotkania z postaciami z bajek. Będziemy mogli odwiedzić krainę baniek mydlanych. Stowarzyszenie Fabryka Dobra zaprasza do wielu zabaw i gier wielkoformatowych oraz kącika kreatywnego. Każdy znajdzie coś dla siebie, żeby cudownie spędzić ten wyjątkowy czas.


Organizatorem Dnia Dziecka jest Prezydent Elbląga Witold Wróblewski. Współorganizatorami są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu.

 

 

 

 

 


Pliki dołączone do informacji:


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ jak żaba
  Środa, 31.05

  Czy Wituś będzie przebrany za dinozaura, bawołu afrykańskiego, krokodyla, czy tylko przybędzie harleyem w orzeszku i krótkich spodenkach? Niedawno bawił wycieczkę pensjonariuszy domu spokojnej starości a już zabiera się za dzieci.

 2. 2
  0
  ~ Arc
  Środa, 31.05

  To wróblewski robi to z własnej kasy, że zaprasza pod swoim nazwiskiem jako główny organizator? A może tylko podpina się bezczelnie pod naszą kasę?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.8048319816589