Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Zobacz zdjęcia z 28. Finału WOŚP w Elblągu

12.01.2020, 21:50:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zobacz zdjęcia z 28. Finału WOŚP w Elblągu
Fot. Ryszard Biel

Dzisiaj, 12 stycznia, elbląska Starówka zgromadziła licznych mieszkańców chcących wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
 

Na ustawionej przed Ratuszem Staromiejskim scenie odbywały się koncerty oraz licytacje ofiarowanych na nią przedmiotów. Po raz kolejny elblążanie nie zawiedli. Cały dzień gromadzili się przed sceną, gdzie chętnie przebijali deklarowane kwoty, zasilając tym samym WOŚP-ową puszkę.
 

Równie chętnie wrzucali pieniądze do puszek wolontariuszy. Sztab finansowy miał pełne ręce roboty. Do godziny 19:18 na elbląskim koncie WOŚP było 357 781,99 zł.
 

KS

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / WOŚP ( zdjęć 100 )
Dodano: 2020-01-12 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ b0ss
  Niedziela, 12.01

  He he, kupę ludzi związanych z Kościołem Katolickim na zdjęciach wypatrzyłem, a w komentarzach ludzie jadą po katolika, że nic nie dają. To jak to jest?

 2. 2
  0
  ~ Piesek
  Niedziela, 12.01

  A fajerwerki były?

 3. 3
  +1
  ~ babcia
  Niedziela, 12.01

  Zero policji i wojska , ktore jeszcze parę lat temu uczestniczylo aktywnie w orkiestrze . Dziękujemy ci prezesie ,że tak pieknie podzieliłeś polakow i powrocila polityczna policja do ktorej brakuje chetnych.

 4. 4
  --4
  ~ Luna
  Niedziela, 12.01

  Widzisz prezesie Jurku Owsiaku co zrobiłeś aż ..babcie... mają do ciebie żal że tak podzieliles Polaków. Kiedyś każdy wspierał idę WOSP a teraz tylko .......i jeszcze te żerowania na dobrych sercach dzieci.

 5. 5
  --4
  ~ Figo
  Niedziela, 12.01

  Za dużo tego angażowanie dzieci to przesada rozumiem że ELBLĄG zyskuje od orkiestry ale bez takiego żebrania i dzieci w to wciągać.ciekawe ile poszło z miejskiej kasy na to wszystko teraz ELBLĄG powinien znowu zyskać Owsiak się bogaci ale i kupuje dla miast bo musi jak by to wyglądało że tylko dla siebie i do siebie

 6. 6
  --6
  ~ Han
  Niedziela, 12.01

  Figi...Pan Owsiak wie co robi tylko dzieci potrafią wzbudzić litość. Zebrzacego Dorosłego dla Pana Owsiaka byś pogonił a dziecku zawsze coś tam na odczepnego wrzucisz.Osobiście nie popieram wykorzystywania dzieci przez dorosłych.Patologie należy zwalczać a nie popierać.

 7. 7
  +3
  ~ Bartekkkk
  Poniedziałek, 13.01

  A gule skaczą tym że orkiestra gra co za chory naród w tym Elblągu. Nie chcesz człowieku jeden z drugim to nie dawaj ale nie krytykuj ludzi o dobrym sercu. Tu nikt nikogo nie zmusza do tego aby wrzucał miliony ale zlotówka do złotówki się nazbiera. Ciemny naród.

 8. 8
  0
  ~ Moanika
  Poniedziałek, 13.01

  PiS rządzi dlatego teraz ani wojska ani strażaków z PSP tylko biedni strażacy Ochotnicy z odległych wsi którzy wspierają Orkiestrę.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.