Czwartek, 30.06.2022, Imieniny: Emilia, Lucyna, Arnold
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Zajęcia dla przyszłych mam - wygraj karnet

07.11.2016, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zajęcia dla przyszłych mam - wygraj karnet

Szukasz sposobu na radzenie sobie z dolegliwościami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą okres ciąży? Chcesz jak najlepiej przygotować swoje ciało do porodu i ułatwić sobie późniejszy powrót do formy? Przyjdź do Centrum Tańca "Promyk" na zajęcia aktywna ciąża.

 Aktywna ciąża to nowe zajęcia w ofercie CT Promyk skierowane do kobiet będących w drugim i trzecim trymestrze ciąży.
-  W zajęciach mogą wziąć udział również te Panie, które do tej pory nie miały styczności z aktywnością – mówi  Joanna Karpiuk z CT „Promyk”. – Panie w pierwszym trymestrze ciąży mogą uczęszczać na zajęcia pod warunkiem, że trenowały wcześniej systematycznie jakiś sport. Wszystkie Panie muszą mieć zaświadczenie od lekarza, że mogą uczęszczać na zajęcia.

Podczas zajęć uczestniczki wykonywać będą ćwiczenia, z wykorzystaniem mat, piłek i wałków zwiększające elastyczność mięśni dna miednicy oraz ćwiczenia wzmacniające mięśnie nóg, rąk, pleców, klatki piersiowej i brzucha. Ćwiczenia te przygotują przyszłe mamy do wysiłku związanego z porodem i pomogą łatwiej oraz mniej boleśnie go znieść. Dodatkowo złagodzą dolegliwości będące zmorą ciążowych miesięcy jak obrzęki, sensacje układu pokarmowego czy szybki przyrost masy ciała, a także poprawią sprawność i dodadzą energii. Każda sesja kończyć się będzie relaksem przy spokojnej muzyce skupionym na oddechu i kontakcie z dzieckiem. Ćwiczenia dostosowane zostaną do trymestrów i możliwości każdej z przyszłych mam. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu i trwać 45 minut.

Zajęcia poprowadzi Paulina Czyżyk, instruktorka, która ukończyła szkolenie z zakresu zajęć dla kobiet w ciąży i świeżo upieczona mama. -  Obecnie mam 3 miesięczne dziecko i sama niedawno byłam w ciąży – mówi instruktorka Paulina Czyżyk. – Moją ciążę spędziłam bardzo aktywnie i dzięki temu miałam poczucie, że poradzę sobie z porodem. Dzięki aktywności byłam spokojniejsza psychicznie i miałam lepsze samopoczucie.

Zajęcia realizowane będą w czwartki o godz. 17:00 w CT Promyk przy ul Browarnej 80.

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać miesięczny karnet na zajęcia "Aktywna Ciąża" wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Aktywna Ciąża". Zgłoszenia przyjmujemy do 9 listopada, do godziny 9:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową 9 listopada, po godz. 9.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


4.5801420211792