Piątek, 1.12.2023, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Weź udział w VIII Biegu na Sześć Łap!

13.05.2015, 06:59:00 Rozmiar tekstu: A A A
Weź udział w VIII Biegu na Sześć Łap!
fo. arch. red.

Nie masz pomysłu na to jak spędzić sobotnie przedpołudnie? Połącz przyjemne z pożytecznym i weź udział w majowym Biegu na Sześć Łap, czyli spotkaniu z bezdomnymi czworonogami z elbląskiego schroniska OTOZ Animals.

Bieg na 6 Łap to zapoczątkowana w Olsztynie ogólnopolska akcja, której celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej, a także promocja adopcji bezdomnych zwierząt ze schronisk. W październiku ubiegłego roku dzięki inicjatywie kilku zapaleńców na mapę akcji trafiło również nasze miasto. Od tego czasu elblążanie oraz psy ze schroniska mają regularną okazję do wspólnych spacerów. Dla psów,  mieszkających na co dzień w boksach każda chwila spędzona na spacerze, w towarzystwie człowieka, jest niesamowitą radością.

W biegu mogą wziąć udział osoby dorosłe, młodzież powyżej 16 roku życia (za zgodą rodziców), a także dzieci pod opieką opiekunów. Do udziału w biegu zapraszamy osoby regularnie trenujące, jak i te które nie mają kontaktu z aktywnością fizyczną. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy: maszerującą, marszobiegową oraz biegającą.

Zapisy przyjmowane są na facebookowym fanpage-u akcji oraz na maila 6lapelblag@gmail.com. Spotkanie uczestników odbędzie się w najbliższą sobotę, o godzinie 10:30 na parkingu leśnym przy wiacie Rusałka (ul. Królewiecka), który znajduje się w odległości ok. 300m od schroniska (w kierunku Dąbrowy).

 

Organizatorzy
 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1186950206757