Sobota, 20.07.2024, Imieniny: Czeslaw, Hieronim, Fryderyk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

10 tys. zł dla Fundacji Elbląg od Drużyny RR

22.07.2012, 09:00:52 Rozmiar tekstu: A A A
10 tys. zł dla Fundacji Elbląg od Drużyny RR
fot. Kamila Jabłonowska

Druga edycja telewizyjnego show „Bitwa na głosy” już za nami. Po wielu tygodniach ciężkiej pracy cała grupa reprezentująca Elbląg zakończyła pełną nowych doświadczeń przygodę. Właśnie za ten wysiłek, godną reprezentację naszego miasta i przekazanie 10 tysięcy zł nagrody, Fundacja Elbląg jeszcze raz dziękuje całej grupie.

Niewiele brakowało do pierwszego miejsca. Różnica w głosach była niewielka. Drużynę Ryszarda Rynkowskiego wspierało całe miasto, region, a nawet mieszkańcy z całego kraju. Dla nas, elblążan, to oni są zwycięzcami. Ich losy elblążanie śledzili od samego początku, a emocje wzrastały z odcinka na odcinek. Zaledwie kilka procent zabrakło, by grupa wygrała program. Zwycięzcą został Kamil Bednarek i jego grupa, którzy otrzymali nagrodę 100.000 zł z przeznaczeniem na cel charytatywny.

Drużyna RR od samego początku deklarowała, że w przypadku wygranej przeznaczy nagrodę na działania Fundacji Elbląg.

– Za obdarzenie wielkim zaufaniem dziękujemy Panu Ryszardowi Rynkowskiemu, który od zawsze wspierał Fundację, ale także dziękujemy całej grupie. W imieniu naszego zespołu oraz wszystkich podopiecznych wielkie podziękowania kierujemy w stronę Gabriela Bagińskiego, Sandry Elminowskiej, Piotra Jacyno, Łukasza Geska, Filipa Kamieniarza, Marty Gałuszewskiej, Mileny Rachańskiej, Agnieszki Lach, Mai Kadłubowskiej, Tomasza Hoffmana, Małgorzaty Miklaszewskiej, Katarzyny Czoska, Pauliny Hebel, Moniki Kowalczyk, Darii Sankowskiej i Moniki Rygasiewicz. Jest to niezmiernie miłe, że dzięki decyzji grupy o przekazaniu 10 tysięcy  zł będziemy mogli jeszcze bardziej wspierać naszych podopiecznych i realizować działania, które są bliskie naszej misji – mówi Stanisław Puchalski, prezes Fundacji.

 

Zespół Fundacji Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ w tym problem
  Niedziela, 22.07

  TYLKO 10 tys zł za mało .TYLE dobrego dla reklamy Elbląga zrobili .To Prezydent Miasta więcej wydaje na wycieczki ze świtą które nic nie przynoszą NADAL a mija 19 miesiąc rządzenia!!!!!!!!!!!!!!

 2. 2
  0
  ~ Iwo
  Niedziela, 22.07

  Ile zarabia prezes Fundacji Elbląg? Pewnie 15.000 zł. miesięcznie ;-)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90532612800598