Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Harcerska Akcja Letnia 2012

30.05.2012, 09:06:45 Rozmiar tekstu: A A A
Harcerska Akcja Letnia 2012

Wakacje coraz bliżej, warto już teraz rozejrzeć się za ofertami dla swoich dzieci. Instruktorzy elbląskiego hufca zapraszają do aktywnego wypoczynku i przeżycia niesamowitej przygody.

Harcerska Akcja Letnia to przede wszystkich gwarancja bezpiecznej przygody.  Ograniazujemy kolonie i obozy od 70 lat! Uczestnicy wypoczynku letniego mogą między innymi wziąć udział w jazdach na linach, zajęciach z pierwszej pomocy, czy łucznictwa. Na harcerskich wyjazdach kadrę tworzą ludzie, którzy przez wiele lat pracują z dziećmi, młodzieżą. Wszystkie kolonie i obozy są dostosowane do wieku uczestników, a tym samym nie ma czasu na nudę!

W tym roku nasza oferta przewiduje:

Kolonia w Pólko - Palcem po globusie, w dniach 21.07-3.08

Podczas kolonii odbędziemy podróż dookoła świata. W czasie wypraw w nieznane dzieci będą poznawać kulturę, najpopoularniejsze gry zabawy w państwie, a nawet podstawowe zwroty grzecznościowe. W programie ponadto: kąpiele w jeziorze, wycieczka do Koronowa, Bydgoszczy, zajęcia z garncarstwa, zajęcia sportowe. Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat.

Kolonia w Szklanej Hucie - Tajemniczy rejs, w dniach 14-27.07

Ta kolonia to okazja do zmiany w prawdziwych marynarzy! Dzieci wezmą udział w tajemniczym rejsie, będą zdobywać lądy. W programie ponad to: talent show, wycieczka do Łeby, gry i zabawy integracyjne i w lesie, olimpiada sportowa. Wyjazd dla dzieci w wieku 8-10 lat.

Półkolonie w Harcerskim Ośrodku Wodnym "Bryza" w dniach: 16-20.07 oraz 23-27.07

Zapraszamy dzieci na zajęcia w godz. 8.30-16.30 (z możliwością wcześniejszego przyprowadzenia na zajęcia odbywające się na terenie świetlicy). W programie: zajęcia żeglarskie, łucznictwo, alpinistyka, zajęcia terenowe oraz festiwal szantowy. Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat.

- Wakacyjne wyjazdy to czas na odpoczynek, ale aktywny! – mówi phm. Monika Wąsowska. - Opiekunami podczas kolonii są instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego. Są to osoby, które na co dzień pracują z młodzieżą. Każdy z nich posiada odpowiednie kwalifikacje, aby móc pełnić funkcję wychowawcy kolonijnego. Wszystkie obozy są zatwierdzane przez Chorągiew Warmińsko - Mazurską oraz Kuratorium Oświaty. Zawsze przed zbliżającym się wyjazdem organizowane są zebrania dla rodziców uczestników. Chcemy, aby rodzice poznali instruktorów, którzy spędzą z ich pociechami dwa tygodnie, podczas wakacyjnego wypoczynku – dodaje druhna Monika.

Harcerska Akcja Letnia to także obozy drużyn harcerskich. Wszystkie elbląskie szczepy (związki drużyn) organizują wakacyjne wyjazdy. Elbląscy skauci wybierają się między innymi na nad morze i w góry! Wakacje to nie tylko odpoczynek, w tym czasie komenda hufca, czy drużynowi planują pracę dla swoich harcerzy na kolejny rok.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie internetowej - www.elblag.zhp.pl, zakładka WAKACJE 2012. Wszelkie pytania można kierować do komendantów poszczególnych kolonii, czy obozów lub to koordynatora Harcerskiej Akcji Letniej - phm. Monika Wąsowska, tel. (55) 642 77 10, elblag@zhp.pl

 

phm. Ewelina Dżugan, szefowa Harcerskiej Służby Informacji

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2431690692902