Sobota, 27.02.2021, Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Mocny boks w Elblągu

22.09.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

W Grudziądzu odbył się XIII Międzynarodowy turniej bokserski kobiet oraz mężczyzn miast Kopernikańskich. Bardzo dobrze na ringu zaprezentowali się elbląscy bokserzy.

Wśród kobiet w wadze 54 kg Agnieszka Szyszkowska, mimo dobrej postawy na ringu uległa na punkty Ani Miełoch, zawodniczce Olimpii Poznań. W pojedynkach mężczyzn wystąpili juniorzy i kadeci, wystartowało ponad 80 zawodników.
Elbląski UKB Start wygrał klasyfikację drużynową, otrzymując z rąk organizatorów puchar. Na sukces ten, złożyło się 5 wygranych walk finałowych:
W kategorii 66 kg Michał Radziwon (Start) walkowerem pokonał Mateusza Szramkę (Wierzyca Starogard), rywala elblążan do walki nie dopuścił lekarz. Michał Łoniewski (Start) zwyciężył Pawła Trylle (Sokół Gdynia). W tej kategorii wiekowej uległ Włodimierz Mołokanow (Start) niezasłużenie przegrywając z Robertem Tafalińskim (Alfa Chełm) 1:2.

Z pięściarzy Tygrysa z bardzo dobrej strony zaprezentował się w wadze 48 kg Sebastian Wołkowski, który w finale zwyciężył Marcina Sumińskiego (Ring Wolny Toruń).
W kategorii juniorów w wadze 51 kg Przemek Przybytek (Start) pokonał 3:0 Damiana Węsierskiego z Astorii Bydgoszcz. W wadze 54 kg Haik Grigorian (Start) w finale pokonał Adama Kutere (Start Grudziądz). W wadze 57 kg Kamil Stemplewski pokonał kolegę klubowego (obydwaj Start) Przemysława Gnatowskiego. Pecha miał Maciek Tomczak (Start), który przegrał z zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz, Rafałem Okońskim i odpadł z turnieju. W tej kategorii wiekowej nie zawiedli też zawodnicy KSW Tygrys:
W wadze 69 kg w finale Mariusz Kośmider pokonał Daniela Kochańskiego (Start Grudziądz), po tym pojedynku zawodnik elbląskiego Tygrysa uznany został przez organizatorów pięściarzem turnieju, natomiast Damian Kośmider, przed czasem w 2 rundzie pokonał Adriana Oniszczuka z Astorii Bydgoszcz. 

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4132351875305