Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Finał Rodzinnych Marszów na Orientację-Park Modrzewie

24.09.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Finał Rodzinnych Marszów na Orientację-Park Modrzewie
Fot. Eko Gryf

To będzie doskonała okazja do tego, by w gronie rodzinnym spędzić wolny czas aktywnie i ciekawie, a także poczuć smak rywalizacji sportowej. W najbliższą niedzielę czyli 25 września w godz. 16.00-17.00 można wystartować   w wielkim finale w marszobiegach na orientację, który zdecyduje o otrzymania pamiątkowego medalu i statuetek dla najlepszych.

 


 Marszobiegi na orientację można uprawiać w każdym wieku. To sport dla osób, które chcą wyczynowo trenować oraz także dla tych, którzy cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie natury. Zapraszamy do udziału całe rodziny.


Każdy uczestnik zawodów otrzyma przed startem mapę Parku Modrzewia z naniesionymi punktami kontrolnymi. Jego zadaniem będzie ich odnalezienie w jak najkrótszym czasie. Organizatorzy przygotowali do wyboru jedną z trzech tras: łatwą (14-16 punktów kontrolnych), trudną (18-20 punktów kontrolnych) oraz rodzinną/drużynową (10-12 punktów kontrolnych). Na mecie na każdego zawodnika będzie czekał słodki upominek.


Zgłoszenia będą przyjmowane na miejscu w biurze zawodów od godz. 15.30. Osoby niepełnoletnie mogą startować w zawodach za zgodą rodzica/prawnego opiekuna.


Na najwytrwalszych będzie czekał pamiątkowy medal – by go zdobyć trzeba wystartować w co najmniej czterech edycjach. Teraz jest jeszcze szansa. Najwytrwalsi zawodnicy z trasy trudnej i łatwej zostaną uhonorowani statuetkami. 


Zapraszamy serdecznie i życzymy miłych wrażeń!


Organizatorzy: Departament Sportu Urzędu Miejskiego i EKO GRYF 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 ) Fot. Eko Gryf


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0477421283722