Wtorek, 28.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Odbył się VII Puchar Elbląga w biegu na orientację

21.09.2021, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Odbył się VII Puchar Elbląga w biegu na orientację

W dniach 18-19 września 2021 r. odbył się VII  Puchar Elbląga  w Biegu na Orientację, który zorganizował i przeprowadził Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód. Udział wzięło około 180 uczestników z całej Polski Północnej.

Były to jednocześnie zawody rankingowe w ramach Pucharu Pomorza oraz Warmii i Mazur. Stratowało kilkanaście klubów. Najliczniej reprezentowane były kluby: UMKS Kwidzyń, Azymut Gdynia, UKS Siódemka Rumia, Orkan Ostróda, Harpagan Gdańsk.  Wszystkie wyniki i inne  informacje na stronie Klubu www.ekogryf.pl.            
    
W pierwszym dniu czyli 18 września/sobota/ w godz. rannych odbył się bieg średniodystansowy w rejonie Kadyn. Natomiast w dniu 19 września /niedziela/ odbył się bieg klasyczny także w rejonie Kadyn, gdzie na polanie z widokiem na Zalew Wiślany odbyła się ceremonia  wręczenia medali, pucharów i upominków rzeczowych, które wręczali  przedstawiciel Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Elbląg pan Jarosław Mytych oraz gospodarz terenu pan Marian Kaczmarek. Puchary Prezydenta miasta Elbląga dla najliczniejszych klubów zdobyli:


1.    UMKS Kwidzyn
2.    UKS Azymut Gdynia
3.    PKO Harpagan Gdańsk


Zawodnicy byli zachwyceni nasza piękną o każdej porze roku Wysoczyzna Elbląską i charakterem terenu po którym przyszło im biegać. Już zapowiedzieli swój przyjazd w przyszłym roku. 

Organizatorzy dziękują za wsparcie władzom naszego miasta: panu Prezydentowi Witoldowi Wróblewskiemu, Departamentowi Sportu UM, Nadleśnictwu Elbląg, Hotelowi Kadyny Folwark & Spa i firmie Cleaner. Chętni mogą zdobywać Zielone Punkty Kontrolne na mapie „Cesarskie Kadyny” dostępnej w recepcji hotelu i na stronie naszego klubu. Zapraszamy w październiku na pierwszą rundę XIV Grand Prix Elbląga w biegu na orientację. Szczegóły na stronie MOSiR-u Elbląg.          

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 16 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4040529727936