Wtorek, 21.09.2021, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Otwarte Mistrzostwa Polski - XVII Sand Cup 2021 

18.06.2021, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Otwarte Mistrzostwa Polski - XVII Sand Cup 2021 

Do tegorocznych zmagań w Piastowie koło Elbląga o mistrzowskie tytuły drużyny przystąpią i rywalizować będą w dwóch odmianach siatkówki: na siedząco i stojąco . Dziesięć zespołów zagra w siatkówce na siedząco. Spotkania z udziałem siatkarzy na siedząco będą się odbywały na boiskach pokrytych matą, a zespoły zagrają w składach trzy osobowych.
 

W tym turnieju obowiązuje system "brazylijski", czyli zespół który poniesie dwie porażki odpada z turnieju. Do walki o mistrzowski tytuł przystąpią reprezentanci z Łodzi, Katowic, Wrocławia, IKS Atak Elbląg, które wystawiają  po 2 drużyny i jeden zespół z Warszawy i Szczecina . Mistrzowskiego tytułu broni drużyna elbląska.
 

W turnieju siatkówki na stojąco kibice zobaczą trzy kluby Start Zielona Góra, Start Łódź oraz IKS Atak. Zespoły rywalizować będą systemem każdy z każdym. Także tutaj mistrzowskiego tytułu broni drużyna gospodarzy.
Wszystkie mecze mistrzowskie rozgrywane będą do dwóch zwycięskich setów (21 pkt). Jeśli w setach będzie remis 1:1, to wówczas rozegrany zostanie trzeci set (do 15 pkt).

W ramach Otwartych Mistrzostw Polski - XVII Sand Cup 2021 również rozegrany zostanie turniej w boccie.

Najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymają medale, puchary i nagrody rzeczowe. Impreza odbywa się pod patronatem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Urzędu Marszałkowskiego woj warmińsko-mazurskiego oraz wójta gminy Milejewo. Specjalny patronat objął Maciej Romanowski - starosta elbląski.
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.