Wtorek, 20.10.2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Młody elblążanin zdobył brązowy medal na strefowych Mistrzostwach Polski w strzelectwie

22.09.2020, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Młody elblążanin zdobył brązowy medal na strefowych Mistrzostwach Polski w strzelectwie

Maciej Pietrzak z klubu WKS Flota Elbląg zdobył brązowy medal na strefowych Mistrzostwach Polski młodzików w strzelectwie sportowym, które zakończyły się właśnie w Bydgoszczy (18-20 września). Bardzo dobrze spisali się także elbląscy juniorzy, którzy wrócili z Mistrzostw Polski rozgrywanych we Wrocławiu.


Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików brązowy medal w konkurencji pistolet pneumatyczny młodzików zdobył Maciej Pietrzak, który reprezentuje barwy WKS Flota Elbląg.


"Jestem bardzo dumny z Macieja, który przykłada się do treningów co procentuje na zawodach. Liczę na jego postawę w przyszłości i sukcesy w kolejnych zawodach" - mówi Jerzy Domeracki, trener brązowego medalisy i prezes WKS Flota Elbląg.


Z bardzo dobrej strony na zawodach w Bydgoszczy pokazał się również 13 letni Kacper Wasilewski, który uzyskał dobry wynik w pistolecie. Z racji młodego wieku nie mógł on być jeszcze oficjalnie ujęty w klasyfikacji i komunikacie z zawodów, ale pokazał duże możliwości. "Liczę na niego w najbliższej przyszłości" - mówi Jerzy Domeracki.


Reprezentujący elbląski klub zawodnicy zajęli także wysokie miejsca w finale zakończonej tydzień temu (09-13 września) we Wrocławiu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym. Wiktoria Gabis zajęła 4 miejsce w konkurencji karabin sportowy 3x30, polegającej na strzelaniu z postawy stojącej, klęczącej i leżącej. Z kolei w konkurencji karabin pneumatyczny Mateusz Stalmirski zajął 7 miejsce.


"Cieszę się, że mamy w Elblągu młodzież w różnych kategoriach wiekowych, która zdobywa medale i pracuje na kolejne sukcesy" - dodaje Jerzy Domeracki.


Klub WKS Flota Elbląg zaprasza wszystkich, zwłaszcza dzieci i młodzież, na treningi strzelectwa sportowego, które odbywają się przy ul. Junaków 2. Klub udostępnia wszelki niezbędny sprzęt umożliwiający rozpoczęcie niezwykłej przygody ze strzelectwem.

 

 

WKS Flota Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Aga
  Wtorek, 22.09

  Brawo trener!Brawoooo zawodnicy!

 2. 2
  +1
  ~ Napis
  Wtorek, 22.09

  Jakie strze na początku artykułu.

 3. 3
  0
  ~ Colo
  Środa, 23.09

  Super, Brawo!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.165657043457