Sobota, 13.04.2024, Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Elbląg po raz kolejny był gospodarzem Narodowego Dnia Sportu - zobacz zdjęcia

20.09.2020, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Elbląg po raz kolejny był gospodarzem Narodowego Dnia Sportu - zobacz zdjęcia
Fot. Adrian Sajko
Elbląg po raz kolejny był gospodarzem Narodowego Dnia Sportu, który został połączony z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu. W programie wczorajszego wydarzenia było wiele ciekawych atrakcji.
 
Na początek imprezy zorganizowany został przejazd rowerowy. Uczestnicy wystartowali z Placu Jagiellończyka i przejechali ulicami miasta. Trasa przebiegała przez ulice: Karowa – Teatralna – Browarna – Trasa UE – Radomska – Stawidłowa – Warszawska – Tysiąclecia – Grunwaldzka – Mickiewicza – Kościuszki i zakończy się przejazdem na Torze Wrotkarsko – Łyżwiarskim Kalbar przy ul. Agrykola, gdzie odbył się festyn dla mieszkańców.
 
Przygotowane były darmowe hulajnogi elektryczne, symulator zderzeń, tor przeszkód dla rowerków i hulajnóg dziecięcych, bicykle, zajęcia sportowe, konkursy, malowanie twarzy, malowanie na stretchu oraz punkty gastronomiczne.
 
Dla fanów ulicznej odmiany koszykówki został rozegrany turniej, do którego było można zapisać się w biurze zawodów przed startem rywalizacji. Najlepsze ekipy otrzymały puchary.
 
Odbyły się również dwa konkursy – na najbardziej oryginalny, nietypowy retro rower oraz na najbardziej elegancki strój rowerowy. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpiło podczas festynu na terenie Toru Kalbar. A na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

 

 

MOSiR

 

 

 

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Narodowy Dzień Sportu z MOSiR ( zdjęć 92 )
Dodano: 2020-09-20 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Święto
  Niedziela, 20.09

  Gdyby powstały nowe ścieżki rowerowe w mieście. Gdyby wyremontowano istniejące np w parku Dolinka to by był narodowy dzień sportu. A tak bida z nędza.

 2. 2
  +4
  ~ Szczerze
  Niedziela, 20.09

  Brak połączeń sciezek rowerowych i brak ścieżek by wyjechać bezpiecznie za miasto. Dlaczego nie ma nadal ścieżek wzdłuż rzeki kumieli i w stronę jeziora drozno.

 3. 3
  +7
  ~ kiki
  Niedziela, 20.09

  To jest tylko na pokaz / nawet "dyrektor z zawodu dyrektor" się zjawił / i to ma być NDS, to kpina jakaś jest.

 4. 4
  --2
  ~ do~ Szczerze
  Niedziela, 20.09

  Bo takiego jeziora drozno nie ma!

 5. 5
  +6
  ~ było, to prawda
  Niedziela, 20.09

  Pięknie. Szkoda, że tak mało uczestników. Niestety, ten portal nadal nie potrafi (nie chce) podawać informacji o zbliżającej się imprezie , przedsięwzięciu, a jedynie podaje, że się odbyło. Poza występami "władz" z czerwonymi okładkami - ale też, że się odbyło. Zdaje się, że to zależy od "dziennikarstwa" i czucia tego co się robi. Jesteście portalem miejskim, więc zacznijcie pracować dla miasta i mieszkańców. W taki sposób to społeczeństwo nigdy, zaprawdę nigdy, się nie zintegruje. O to chodzi? Czy harleyowy jeździec był? A czerepak i świta?

 6. 6
  --3
  ~ Szedłem pieszo i byłem zadowolony.
  Niedziela, 20.09

  Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Po co te udziwacznione oceny. Trzeba akceptować to co można aktualnie zorganizować. Pewnie, że lepsze ma przewagę nad dobrym, ale jak już jest to trzeba i z tego się cieszyć. A marudzenie nie jest w modzie.

 7. 7
  +4
  ~ 100% elblążanin
  Niedziela, 20.09

  Promocja imprezy........ wymaga przemyśleń...

 8. 8
  0
  ~ Zal
  Poniedziałek, 21.09

  Dlaczego nie piszecie o nadchodzących wydarzeniach, nie nagłaśniacie by ludzie wiedzieli co się dzieje w nadchodzących dniach, tylko bzdury wam w głowach ile ludzi zachorowało na tego niby wirusa i że krawężnik został naprawiony gdzieś pod lasem..... Obudźcie się!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1328020095825