Piątek, 25.09.2020, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Drugi turniej siatkówki plażowej

09.08.2020, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Drugi turniej siatkówki plażowej
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. MOSiR)
Podczas każdych wakacji słoneczna pogoda zachęca do aktywności sportowych. W niedzielę, 16 sierpnia, na piaszczystym boisku przy Tawernie Tortuga odbędzie się kolejny turniej siatkówki plażowej, a do wygrania będzie Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu.
 
Plażowa odmiana siatkówki jest stałym elementem Wakacji z MOSiR-em. Każdy turniej przyciąga liczną grupę uczestników. W imprezie biorą udział amatorzy, którzy pokazują jednak wysoki poziom umiejętności siatkarskich.
 
– Serdecznie zapraszam do udziału w turnieju siatkówki plażowej – mówi dyrektor MOSiR Andrzej Bugajny. – Jest to kolejna z wielu imprez sportowych, które organizujemy w te wakacje dla mieszkańców naszego miasta. Myślę, że znów będziemy świadkami gry na wysokim poziomie – dodaje.

Na liście startowej znajdują się najróżniejsze zespoły, a czasem tworzą się rodzinne drużyny. Przede wszystkim najważniejsza jest dobra zabawa, a nuta sportowej rywalizacji dodaje emocji. Szczególnie, że zawody przyciągają zaciekawionych kibiców, co dodaje imprezie prestiżowego charakteru.

Zgłoszenia do turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR w Plażowej Piłce Siatkowej przyjmowane będą do czwartku, 13 sierpnia, do godz. 23:59 na adres imprezy@mosir.elblag.eu. W treści maila należy podać nazwę zespołu, skład drużyny (imię i nazwisko zawodników), miejscowość z jakiej zespół pochodzi oraz numer kontaktowy do kapitana zespołu. Ilość drużyn jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w zawodach jest bezpłatny. Początek siatkarskich zmagań zaplanowano na godz. 9.00, natomiast odprawa techniczna z kapitanami odbędzie się kwadrans wcześniej.
 
Zapraszamy do uczestniczenia w pozostałych wydarzeniach w ramach Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów na stronie MOSiR.
 
 
Tekst i fot. MOSiR
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ WSTYD
  Niedziela, 09.08

  Miasto Elbląg 130 tys ma taka plaże i taki obiekt do siatkówki. Wypchajcie się sianem w tym ratuszu.

 2. 2
  +2
  ~ kiki
  Poniedziałek, 10.08

  @~ WSTYD ~ to nie wstyd to ... patologia, czy jeszcze w UM funkcjonuje departament sportu? Bo jak się zajmuje "sportem" bez należytego nadzoru "dyrektor z zawodu dyrektor" to i takie ... efekty?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.